Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi kutyatáp megfelelne...

Az alábbi kutyatáp megfelelne egy fiatalabb és egy idős kutyának?

Figyelt kérdés

[link]


ezt láttam a dogshop-nál


két kistestű kutyánk van az egyik 1 éves a másik 10,5,mindkettő kaphatná ezt??


2012. szept. 8. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi is kennel kosttal etetünk lassan két hete...mondjuk mi két Husky-t. Nekünk eddig bevált.
2012. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

teljesen jó táp,bár a fehérje tartalma miatt én aggódnék az idős kutyus miatt.

Nem lehetne megoldani hogy neki senior tápot vegyél?:S

2012. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem hiszem,hogy gond lenne,mert az acanának is 26 % a fehérje tartalma ha jól emlékszem, 1 éve etetek vele és semmi gond nincs,csak olyan tápot szeretnék venni ami olcsóbb,de jó is mert anyagilag nem álunk jól az acanát már nem tudjuk megvenni,most anyum kap majd pénzt és mondta keresek a neten oyan 15-20 kg tápot amit max 10 ezer ftért lehet venni és mind a két kutyának jó lenne..amúgy acanából a bárányosat kapták..

2012. szept. 8. 21:26
 4/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem pár senior tápot mindegyiknek 25-26% a fehérjetartalma..

amúgy az mért baj ha magas??bár szerintem ennyi még nem gond ,én úgy tudom,hogy 30 % felett magas egy táp fehérje tartalma..

2012. szept. 8. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
A cibaut vagy a kennel's favourite-et nézted? Ezekben nincs semmi melléktermék és van ami mind a két kutyának megfelelne, ráadásul 10e Ft körül vannak, igaz a kennel kostnál drágábbak, de jobbak is. De még az ecopetet is érdemes megnézni, annak is van 20kg-os tenyésztői kiszerelése 8e Ft körül, a kölyöktápja teljesen rendben van, a többi összetételére nem emlékszem már.
2012. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A cibau-ba első helyen van a rizs és túl sok benne..

a kennels favouritnek sem szimpi az összetétele..

2012. szept. 8. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyiket nézted, egyedül a halasban van elöl a rizs, de a dehidratált hústartalom van feltüntetve nem a friss (aminek 80%-a víz) és nincsenek benne melléktermékek mint abban amit linkeltél.

De természetesen te döntesz.

Még a brit is viszonylag jó áron van, bár abból nincs tenyésztői kiszerelés, de annyit megér, hogy ránézz, hátha...

2012. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az ecopetnek most néztem az összetevőit,kukorica első helyen 28% az sok,hús alig van benne..

még a brit-et néztem az jónak tűnik..

2012. szept. 8. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!