Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz kutyám bichon bolognese...

Lesz kutyám bichon bolognese (az az a kicsi fehér lógófülő) De még mindig nem tudom mi legyen a neve. Még nem tudom lány vagy fiú lesz -e szóval jöhet hím és szuka név is. Eddig a Hógolyó tetszett. Nektek van tippetek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Bodri
2012. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ki fog alakulni.Én is nevet adtam a kiskutyámnak mikor még nem volt meg és mikor megkaptam rájöttem, hogy egy teljes más név illik hozzá. Amúgy ha beírod, hogy dog names vagy kutya nevek, akkor kihoz egy csomót:)
2012. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Fánk. :D
2012. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kellet lepontozni? Nem értem mi a baj a Bodri névvel, szerintem igazán aranyos. Talán még szebb is, mintha Sunshine-nak, vagy Honey-nak nevezném el a kutyámat.
2012. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

csak azé irtam ki mennyire tetszik az a kutyanév

boccs

2012. szept. 11. 17:37
 6/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem ha fiú akkor lehetne Hógolyó de ha kislány akkor Mondjuk lehet Bonny vagy Kókusz, esetleg még a Pici/Picúr is szóba jöhet :)
2014. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lány akkor akár lehetne: happy, cherry
2014. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!