Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó első kutya?

Peti1521 kérdése:

Tacskó első kutya?

Figyelt kérdés
Vagy a Fox terrier?

2012. szept. 9. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem egy autó ahol veszel valamit elsőnek amin gyakorolhatsz utána egy komolyabbat-drágábbat. Amit szeretnél, amire pénzed van, amire lehetőség van (nagy kert/kis kert, stb.) amihez értesz, stb. az lesz az első kutyád.
2012. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy foxi keverékem és egy tacsim is van, igaz, a tacsi volt előbb. A foxi szívósabb, igaz, a tacsi nagyon kényeztetve van, de őt többet kell állatorvoshoz vinni. Nálunk a foxi a tesómé, vele nem annyira szoros a barátságom, de a tacsi a szívem csücske.

Ha kinti kutyust szeretnél, mindenképpen a fox terriert ajánlom, mert pl a telet szerintem jobban viseli, mint egy tacsi.

2012. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Óriás schnauzer legyen inkább :)

[link]

vagy német boxer

[link]

2012. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
TÖKÉLETES ELSŐ KUTYA! Nekem az is az volt, örök szerelem azóta is!Elsőnek kant javasolnék, szukát később. :-))
2012. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!