Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesti kutyasulit keresek,...

Budapesti kutyasulit keresek, melyikkel vannak jó tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lakásban lakom, mopsz kiskutyát tervezek venni, őt szeretném majd tanfolyam(ok)ra vinni, de nem tudom melyik volna a legmegfelelőbb neki.

2012. szept. 10. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én a tüköriskolákat ajánlom (Őrmező, Népsziget, Rákoscsaba). Én is tükörsuliba járok, igaz vidékibe, de nagyon jó véleménnyel vagyok róluk. Ha érdekel bővebb tapasztalat, szívesen írok privit. Amúgy kiskorában először oviba tudod vinni, ahol a gyakorlás alapjait tanuljátok, és más kutyákkal szocializálódhat.
2012. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és most jut eszembe, hogy nekik vannak külön törpekutyás tanfolyamaik is, esetleg az is szimpi lehet.
2012. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Mopsz tükörsuliba való.
2012. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ebgondolatban is van törpekutya tanfolyam, de ha jól emlékszem a cerberosban is. Bármelyik jó lehet neked az említettek közül. Nézd meg a sulikat a saját szemeddel és arra alapozz. Menj ki 1-1órára akár el is mondhatod, hogy miért vagy ott, mit szeretnél és személyesen sokkal több mindent tudsz leszűrni, mint itt az ajánlgatásokból.
2012. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Cerberosban is van mini tanfolyam, én biztos hozzájuk vinném :)

Szerintem nézd meg majd a szóba jöhető sulikat, ne csak itteni pleytkák alapján válassz, mert ami másnak megfelel, az neked nem biztos, hogy jó lesz.

2012. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hovarju ***** válasza:

Én is az ebgondolat.net - et ajánlanám. Mi oda jártunk/járunk és szerintem jó hely.

De nézz körül az említett többi kutyasuli közt. Akár, már kutya nélkül is elmehetsz egy-egy órára a sulikba, és azt válaszd, ami neked a legjobban tetszik.

2012. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tükörsulik!
2012. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, majd akkor körbenézek az ajánlott helyeken :)
2012. szept. 30. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!