Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van még másnak is ilyen kutyája?

Van még másnak is ilyen kutyája?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kész, nem akar enni kutsatápot. De jóformán semilyet. Kis maradékot viszek ki neki azt sem, ha kolbászt adok neki úgy veszi el mintha méreg lenne. (ha elveszi). Más kutya mint a porszívó szippantja be. És tiszta sovány persze... alig eszik. Mindíg is ilyen volt, na de oda jutottunk hogy anyának mostmár főznie kell rá.. mert hogy ő nagysága csak grizes tésztát és eféle "főzött" nyalámságot eszik, de azt sem mindet. Közel nem eszik annyit amennyit egy ilyen testű kutyának kellene.. Én valahogy nem vagyok azon a párton hogy még család mellett a kutyának külön keljen főzni..egyébként németjuhász 3 éves.
2012. szept. 11. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ártana megnézetni egy állatorvossal! Lehet, hogy nem szimplán válogatós, hanem vmilyen szervi baja van.
2012. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Grízes tésztát nem nagyon adnék kutyának, de ez mellékes.


Egyébként nem fog éhen halni, ha megtöltitek pl. a házikoszt maradékával a tálját. Lehet, hogy egy napig sztrájkol, de egészséges állat nem fog ehető dolgok mellett éhen halni.

A másik opció, hogy valami komoly betegsége van, orvos látta már?

2012. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán ma szeretném elvinni. MErt feltünően sovány
2012. szept. 11. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Irány az állatorvos!


Ha annyi lenne, hogy a kutyatápot nem eszi meg,de mondjuk a - most sarkítok- malacsültet igen,akkor azt mondom, szimplán elkényeztetettségről van szó, és ha nem kap egy-két napig semmit mást,csak tápot,akkor belátja, hogy nincs "kecmec", eszi, nem eszi, mostantól nem kap mást... és fog enni.


De itt NEM erről van szó... láthatóan beteg... sanszos, hogy valamilyen bélproblémája van... 3 éves kutya még egyáltalán nem öreg...sürgősen lássa állatorvos!!!

2012. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as, kedves kérdező!


Ha nem ma viszed el, akkor legkésőbb 1-2 napon belül el kell vinned, ha életben akarod még tartani, ugyanis 1-2 nap alatt senki(egy kutya se) képes kilókat hízni, mire meg felhízna, addigra el is pusztulhat,ha komolyabb szervi baja van!!!

2012. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minhta az én kutyám lenne....A kolbász múltkor 3 napig aszalódott magányosan, mire végre, nagy durcásan megette. Menj nyugodtan dokihoz, én is mentem, elmondod mi a szitu, nem fog leszidni h vékony a kutya. Hála istennek az enyémnek semmi baja, "csak" finnyás. Mondjuk annyi energiája van, mint 2 kutyának, nem tudom miből nyeri....
2012. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy enyém is teli energiával, állandóan hozza a labdát játszana. Nem tapasztalok rajta kedvtelenséget, kivéve a nagy meleg miattit, de az meg tovaszáll. Lehet hogy a szőrét ugye most hullajtotta és ezért tünik soványabnak. nem tudom mindenesetre elviszem. Enni eszik, de nem sokat.
2012. szept. 11. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:

játsz vele sokat, mozgasd,fáraszd!!

de semmim kaja !!semmi jutifalat!2-3esetenként 4-5 napig!

ne félj nem hal éhen,vizet kapjon!

persze fárasztás ,nap mint nap:)

aztán jöhet valami jó minőségű táp!

semmi házikoszt!

max : fél kiló táp ,de azt is inkább 2 X -re ( reggel-este)

és meglátod,működik. persze később jöhet a házikoszt is:)

2012. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!