Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
2 éves kutyánk egyik hátsó lába eltört, műteni kell vmilyen szalagszakadása is van. Nincs pénzünk műttetni (akár 80-100ezer is lehet), ha nem műttetjük sánta lesz. Nagyon sajnálnánk, mindennap szörnyű lehet csak azt látni, h szenved.

2012. szept. 11. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

részlet fizetés???

nekünk a szalagszakadásos műtét 30 ezer ft volt bár kistestű kutyán..

mi részlet fizetést kértünk bevittünk 15 ezret másik hónapba meg újra 15-öt..


megkérdeztük a dokit,hogy ha nem műtenénk meg mi lenne, és azt mondta,hogy idővel olyan fájdalmai lennének,hogy egyáltalán nem lépne rá a lábára és végül ha sokáig nem használna azt a lábát elsorvadna és le kéne amputálni,hát mi ezt nem szerettük volna így inkább a műtétet választottuk...

2012. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

műtesd meg a kutyádat!

ha megvetted arra volt pénzed felelőséggel vagy érte!!

vagy ne vegyél kutyát ha nincs rá pénzed...

Megértem,hogy elég drága de nem hagyhatjátok szenvedni szegény kutyát..

2012. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak sánta lesz, hanem amíg össze nem forr a csont, addig a kínok kínját éli át. Vagy műttessétek meg, vagy mondjatok le róla egy segítő szervezet vagy emberke javára, mert így hagyni állatkínzás!
2012. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 blackcats ***** válasza:
Részlet fizetés(többnyire az állatorvosok fel vannak erre a megoldásra készülve, egy próbát megér),ha valóban nagyon sajnálnátok.
2012. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak combnyaktörése volt és az egyetemen műtötte Dr. Diószegi Zoltán, akkor 60 ezer ft volt. Én kölcsönkértem. Nem bántam meg, mert a kutya teljesen felépült, semmi nem emlékeztett arra az ocsmány balesetre. Hidd el, nem fogod megbánni, ha most zsíros kenyér lesz egy hónapig.
2012. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!