Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullt "izmositani"? Hogyan?

Pitbullt "izmositani"? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nemsokara vasarolok egy XXL Pitbull-t es szeretnem ha az atlagnal izmosabb lenne, ehhez mit kell tennem ?

Csak komoly valaszokat legyszives, nem hulyesegbol kerdezem.


2012. szept. 11. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

rengeteg ilyen kérdés van. itt vannak értelmes válaszok is

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3289372-hogy-..

2012. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De engem az etetés része is erdekelne.
2012. szept. 11. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:

hát gondolom kiskutyát vennél

1,5 éves koráig csak kisebb súlyokat húzass vele,szerintem prémium táppal etesd és sportolj vele sokat,naponta sok séta,de inkább futás és kisebb súlyokat autógumi pl már húzhat 9 hónapos kora után..

1,5 év után már húzhat nagyobbakat is,de persze fontos a fokozatosság....

2012. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tenyésztőtől kérdezd meg hogy ők mivel hogy és mennyit etetnek
2012. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12 hónapos koráig ne húzass vele semmit, mert addigra fejeződik be a porcok kifejlődése. Előtte inkább kárt teszel a kutyában. Mellesleg a végleges izomzatát 1,5-2 éves korára fogja elérni. Amíg kölyök addig inkább soványabb legyen, ugyanúgy az ízületei miatt.
2012. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem amstaffom van, most hároméves. Kölyökként, növőfélben soványnak fogod látni. De nem baj, mivel nő, nyurgul, azért vékony. Egyéves kora előtt ne eddz vele semmit. Séta, kocogás mehet, de az is lightosan. Betölti az egy évet, kezdheted a húzást. Először gumiabroncsot, stb. Én nem vagyok híve a súlyhúzásnak, de például ha labdázol vele, akkor is sprintel, azzal is izmosabb, nem kövérebb lesz. Hobbiszinten húzogathatsz vele, de szerintem nagyobb autóguminál nehezebbet ne huzass vele. Legalábbis én nem csinálnám a sajátommal.
2012. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nincs sulyhuzos kutyäm de szoktam järni versenyekre,nagyon szeretem.Szval barätaim is vannak akik ezt csinäljäk(vannak XXL-es kutyäk is),azt tudom,hogy ök sem kinozzäk a kutyäkat 1 eves kor elött viszont a hämot azert mär szoktatgatjäk.Kaja:ök premium täpot,porcerösitöket,vitaminokat es vörös hust(vadat,marhät) adnak nekik,hisz munka alatt az beepül es szep eröteljes izmaik lesznek. :-)
2012. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!