Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csinálnál virtuális sírhelyet...

Csinálnál virtuális sírhelyet a kutyádnak/cicádnak/egyéb kedvencednek miután elpusztult?

Figyelt kérdés

Van a petmenny.hu, és már sok gazdi csinált ott emléket a kedvencének és nagyon megható üzeneteket írtak. Arra gondoltam hogy majd én is csinálok a kutyámnak ha elpusztul.

Szerintetek jó ötlet? Mert nem tom hogy van e igazi állattemető, és szeretnék majd valami emléket a kutyusomnak.


2012. szept. 12. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csinálnék. Nem is tudom mi lesz, ha szegényke elmegy... Remélem még sokáig velünk lesz! Debrecenben pl. nincs állattemető, micsoda dolog már ez is...
2012. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert én hülyeségnek tartom ezeket az online "temetőket". Én majd elrakom a hamvait, aztán ha készen állok rá, akkor szétszórom.

De lehet h a hamvakból ékszert csináltatok, vagy festményt készíttetek belőle, természetesen a kutyám portréjával.

2012. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. a kutyád hamvaiból ékszert??:O te..magadon akarod hordani az elhunyt kutyád hamvait?? vagy.. most ez milyen válasz?:O
2012. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: miér lenne baj, h magával akarná hordani a kutyája hamvait? én biztos, hogy elhamvaszttatom majd és megtartom a hamvait. nem bírnám elszórni, elásni, ebben biztos vagyok.
2012. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, magammal hordanám. Szerintem semmi morbid nincs benne. Legszívesebben gyémántot csináltatnék belőle, de bazi drága sajnos :(
2012. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, igazából én arra gondoltam, hogy csinálok a mancsáról/talpáról gipszlenyomatot, és akkor azt ki tudom majd tenni a szobámban. Az egy kézzelfogható emlék, a virtuális meg nem. De ezen a hamvas dolgon még nem gondolkoztam el, pedig az is egy jó lehetőség.
2012. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A gipsszel ötletet adtál most. A só-liszt gyurma is megfelelne? Utána ki lehetne szárítani a sütőben. Vagy az bántaná a kutyám lábát?
2012. szept. 12. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ezt a virtuälis dolgot meg nem is hallottam.:-)

Nekem 2 kutyäm volt,az egyik az agär a mäsik egy am.bulldog.Tavaly elött amikor csinältäk nälunk a järdät,kertem egy kis betont:-),beleraktam egy kis ,lapos tälkäba es beleleptettem a kutyäimat de csak az elsö 2 läbukat.Amikor elkezdett szäradni,fogpiszkäloval beleirtam a nevüket.Sajna azota az agaram meghalt,en mobil havasztokat hivtam ki,4 ora mulva megkaptam az urnät.Nem volt egyböl lelkieröm vele bärmit is csinälni-en is gondolkoztam ekszeren-de vegül,mivel versenyagär volt,szetszortam a versenypälyän.Az urna megmaradt,elraktam.Mostmär nagyon tudok örülni annak,hogy van läblenyomata,sztem nagyon egyedi a falon a versenyszäjkosaräval együtt.

Üdv.

2012. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!