Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyészszemlén csak kizáró...

Tenyészszemlén csak kizáró hibával nem adják meg a tenyésztési engedélyt?

Figyelt kérdés
1
2012. szept. 12. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:

igen!


Miért kérdezed?

2012. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kizáró hiba azért kizáró hiba, mert ezzel a hibával nem lehet tenyésztésbe vonni az egyedet. De ez szerintem alapvető dolog kellene, hogy legyen mindenkinél, hogy ilyen kutyával nem is próbálkozik!
2012. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak érted mi a kizáró hiba??

Nekem egy munka borderem van, rövid szőrrel, sportos alkattal, hosszú lábakkal...kíváncsi vagyok h a tenyészszemlén megkapja-e a minősítést :o))) Pedig maradjunk annyiban h boderesebb mint megannyi showmaci...

2012. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tenyészszemlére akarok menni, de kiállításon nem kaptunk olyan jó eredményeket, kicsit ilyen kicsit olyan volt a kutya...mindenre az volt írva hogy kissé...kizáró hibája nincs, ami kizáró a fajtánál az nála mind tökéletes.
2012. szept. 12. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
kizáró hibák pl. fog-harapáshiba, félheréjűség, rossz szőrminőség. ha bármi kizáró hibája lenne, akkor a kiállitáson kizárnák.
2012. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a tenyészkutya nem összekeverendő a show kutyával!
2012. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az egyértelmű, hisz a tenyészértékét egy kutyának nem az adja, hány kupája van. De ha tenyésztésből kizáró hibája lenne, és kérdező irta ,hogy volt már vele kiállitáson, akkor ott is eleve disqvalifikálták volna.
2012. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Attól tartok hogy az apróbb bírói nemtetszések miatt, alacsonyabban tűzött farok, íveltebb hát ilyesmik miatt nem kapja meg.
2012. szept. 12. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem emiatt ne aggódj:) sok szerencsét:)
2012. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!