Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pulit szabad vinni tóba úszni?

A pulit szabad vinni tóba úszni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Hát, én mély vízbe nem merném, az elázott szőre nagyon nehéz, le ne húzza.

Plusz egy örökkévalóság mire kiszárad :D

2012. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nyírva van, akkor még ősszel is. Ha rasztás, akkor nyáron simán viheted, de akkor egy ideig száradni fog. Nem fogja lehúzni a szőre, én ismerek komondort amelyiket rendszeresen úsztatnak, pedig annak jóval nagyobb bundája van.
2012. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2012. szept. 12. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én hallottam már olyat valami nagyszőrű kutyáról (nem tudom már, milyen fajta volt), hogy miután befejezték a kiállításra járást, nem fésülték olyan gyakran, és konkrétan ki kellett menteni a kutyát a vízből, mert lehúzta a szőre. Szóval azért óvatosan.
2012. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pulim is van, komondorom is. Nem úsztak nagyon mélyben még egyik sem, de folyóban voltak már, sekélyebb részen. Nem süllyednek el, nem kell félni. A szőre hosszan szárad, de az sem vészes. Mondjuk a pulim megnyírt eb, vele nincsen sok gond.
2012. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!