Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutya fajtákat...

Milyen kistestű kutya fajtákat tudtok! Olvasd el lent a részleteket?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most szeretnék majd kutyát venni de nem tudom milyen fajták közül válasszak?! az a légyek hogy kistestű legyen ne nőjön meg tulnagyra mongyunk ilyen 20-25 centinél nagyobra(Yorkahire terrier méret) És ilyen vöröses szine szeretném hogy leg en de ez egyáltalán nem légyeg :) max 4-5 kiló:) Milyen fajtákat tudtok?



2012. szept. 12. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó h udod milyen legyen a külseje, de te mit tudsz nyújtani a kutyának? Mennyi sétát? Kuytasuli? Kutyás tapasztalat?
2012. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 QuestionMan válasza:
0%
Az en javaslatom a tacskolenne, rovidszoru bar nem 5-6 kilo de nem no meg nagyra (ami a magasagot illeti) nagyon okos es van voroses barnas szinben is.Szerintem otthonra az egyik legjobb kutyafaj.
2012. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
a táskádba kell vagy az új ruhádhoz? Milyen jellem esetleg? Vagy csak dísz?
2012. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1.= Hát sétára bármelyiknap tudom vinni, tapasztalatom elégsokvan meet most is van egg Yorkink vela is minden este sétálunk :) Amugy köszi :)


2.= köszi a segítséget megnézem :)

2012. szept. 12. 22:32
 5/18 anonim ***** válasza:
spicc, abból van mindenféle színá, vörös, fekete, fehér, barna
2012. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Spicc, pekingi palotakutya, tacskó, törpe/toy uszkár.


Elmondanám a véleményem, ha nem gond. Nem értem az embereket. Amikor én eldöntöttem, hogy kutyát akarok, miért voltam képes egyedül rájönni arra, hogy milyet szeretnék? Leírom, egy normális ember hogyan választ kutyát. Először is, nem ide jön kérdést kiírni...Megnézem az igényeimet és a lehetőségeimet. Mennyi időm és kedvem lenne a kutya sétáltatására? Mennyi időt, pénzt és energiát tudok a kutyára szánni? Tudnám vinni kutyaiskolába? Kis vagy nagy mozgásigényű kutyát válasszak? Ezekre a kérdésekre mind választ kapsz, ha magadba nézel. Ha meg nem tudod, hogy egyes kutyafajtáknak mekkora a mozgásigénye, arra ott a google. És a másik, hogy ne a kutya külsejét helyezd előre. Az a másodlagos. Ha megvan a tökéletes habitusú kutya, akkor is válogathatsz több száz fajta közül még, mert rengeteg van. Persze ha egy fellángolásól van szó, akkor vegyél plüsskutyát. Előre sajnálom a kutyádat, komolyan. És ahogy leoltottad az előző válaszolót. "kaki"? Pedig csak az igazat írta. Az meg ugyebár fáj.

2012. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
TEljesen igazad van utolsó! Én nem rossz indulatból, csak előre látom , hogy mivel külső alapján kell kutya, csak egy felszines ember vagy, akinek nem társként kell a kutyus, hanem hogy menőzz vele... Pedig ezért senki nem fog téged irigyelni, hogy van egy szőrgombóc a tatyódban... Neked plüss kutya való. Az hogy milyen jellemmel rendelkezzen, az ugye egyáltalán nem lényeg, csak mozogjon?
2012. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem birod el a 10 kilós kutyát, vagy miért nem jó ? A tacskó neked már nagynak számít???
2012. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vegyél csivavát.
2012. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ok ezt mindenkinek mondom, a kutya pont hogy társ ként kell, és láttom senki nem értette meg de ida írtam hogy a külseje egyáltalán nem fontos...!

És amugy igen nem nagyon birom a nagyon 10 kiló körüli kutyákat mert ellöszöris van egg rossz emlékem velük szemben másodszor nem tul nagy a lakás sem...! ha valaki nem érti semmi baj gondolkozzon csak elrajta ja és az én kutyámat aztán nem kell sajnálni hid el jobb dolga van hit a tiédnek ha van is...!

2012. szept. 12. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!