Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 3éves angol bulldog (a...

Egy 3éves angol bulldog (a fajtájuk élethosszát tekintve) már öregnek számít?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy öreg. Átlagos élettartama 9-11 év. Még bőven fiatalnak számit.
2012. szept. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Évike147 ***** válasza:
100%
Nem, még bőven fiatal és ezek a kis kerge drágaságok 7évesen is ugyanolyan kis rosszaságok és életvidámak, mint fiatalkorukban :)
2012. szept. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
10 éves angol bulldog szokott vendégségbe jönni hozzánk, mikor a gazdái elutaznak, és még most is elég aktív. Persze magához képest kell nézni, nem egy labradorhoz. Sosem volt egy nagy rohangálós. Kicsit többet alszik, mint régebben, de nem látszik idősnek ránézésre sem, max a súlyá. Nyálas, röfög és horkol, és dagi, de rettenetesen aranyos.
2012. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
10 éves angol bulldog szokott vendégségbe jönni hozzánk, mikor a gazdái elutaznak, és még most is elég aktív. Persze magához képest kell nézni, nem egy labradorhoz. Sosem volt egy nagy rohangálós. Kicsit többet alszik, mint régebben, de nem látszik idősnek ránézésre sem, inkább a túlsúlya miatt szedegeti nehezebben a lábait. :P Nyálas, röfög és horkol, de rettenetesen aranyos.
2012. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Uh, nem tudom mért küldte el szerkesztés közben is egyszer, nem kattintottam sehova pedig. Bocsi.
2012. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,mindenkit felpontoztam :)
2012. szept. 13. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!