Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen interaktív játékokról?

Figyelt kérdés

[link]


Megérné venni egy ilyet a kutyának? 4 hónapos. Amikor itthon vagyok, akkor persze foglalkozom vele, tehát nem arra használnám, hogy lekössem a kutyát, mert lusta vagyok foglalkozni vele. Csak amikor elmegyek otthonról, és esetleg többet kell távol lennem, akkor a kutya felássa a kertet unalmában. Ez lekötné őt szerintetek pár órára(max 4 óra)?



2012. szept. 13. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tiszta a kert, nem túl füves, stb. Én a szobában adtam ilyet a kutyáimnak és mindig betúrták a szekrény alá, mert ugye ahogy tolja az orrával, úgy potyog belőle a kaja. A krémmel megtölthetők szerintem jobbak, mert azt a mancsai közé fogja, és nem kell gurigatni. De ha nagy, lapos területed van, jó lehet.
2012. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekünk sima kongunk van. azt ha megtöltöd és lefagyasztod akkor a méretétől (kutyáétól és kongétól) függően fél-egy órára lekötheti.

nekünk hasonló guríthatós labdánk van, én oda szoktam néha adni az enyémnek, tök jól elvan vele, de fél óránál nem nagyon tovább, főleg, hogy rájött, hogy szerezheti meg gyorsan (ha a lyukkal lefelé fordítja, úgy minimális taszigálással kipotyog... :D). meg ezt be tudja lökni valami mögé alá, akkor otthagyja és ha hazajövünk, szól, hogy szedjük ki. ilyen szempontból nekem jobban tetszik a wobbler csak piszok drága.

fűben talán inkább egy sima kong kéne, nemtom, mennyire tudja használni ott.

2012. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kint adnám neki oda a kertben. Füves, és betonos rész is van, meg lépcső, lefele a pincéhez, de el van zárva a lépcső, nem tud legurulni. Nem tud semmi mögé vagy alá begurulni. Amúgy tiszta a kert. Szóval érdemesebb olyat vennem, amibe krém tölthető?
2012. szept. 13. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom:

[link]


Ennek a recéibe is lehet valamit kenni, és a belsejébe is, viszont jó nagy a belső része, szóval lehet bele falatkákat is pakolni.

http://www.youtube.com/watch?v=WcFfY62kEV4

2012. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó ajánlott, a felső piros labdaszerű, nekünk az vált be, májkrémet szoktam belekenni.
2012. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!