Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aggódnom kell? Még nem szállta...

Aggódnom kell? Még nem szálltak le a 15 hetes kan kutyánk heréi.

Figyelt kérdés
Ő az első kutyánk, és sajnos a kutyatartás ezen részével nem vagyok tisztában..

2012. szept. 14. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg már le kellett volna szállniuk, de előfordul néha, hogy később száll le.

A kutyust kiállításra, tenyésztésre vettétek? Ha igen, akkor ciki. Ha nem, akkor egy 'kisebb' műtéttel el kell távolítani majd a heréit, mert a le nem szállt here könnyen elrákosodhat.

2012. szept. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam. Ha nem szállnak le a heréi, akkor mindenképp műteni kell, csak ha kiállítási, tenyésztésre szánt kutyus, akkor ciki a helyzet.
2012. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vettük, utcán találtuk, akkor volt 6-7 hetes...Akartuk ivartalaníttatni, csak kicsit később. Akkor jövő héten elviszem dokihoz. Köszi!
2012. szept. 14. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a doki el fog mondani mindent. Ebben az esetben az ivartalaníttatás a legjobb, függetlenül attól, hogy leszálltak-e a heréi, vagy nem. Nem most azonnal kell megműteni, de én 1 éves koránál tovább nem húznám.
2012. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De még ha most kell megműteni akkor se aggódj :o)

Ezt olvasd el:

[link]

2012. szept. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!