Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A cavalier king charles...

A cavalier king charles spániel bírja az egyedül létet?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a fajta csak hetente 30 órát lenne egyedül és nem tudom, hogy bírni fogja-e.
2012. szept. 14. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy bírja mint bármely más fajta.Nevelni őket is kell!Ha lakásban lesz,javaslom olyan helységben hagyd egyedül,ahol nem tud nagy dolgokból kicsiket csinálni.Olyan másfél éves koráig,utána leszokik róla.Nekem már volt mindenféle,valamelyik teljesen gond mentes,de akad hiperaktív is.De mindegyik imádni való,és főleg agressziómentes.Nálam,gyerekek mellett vannak,és nagyon bevált.Nem bántam meg.Ha egyébként le van mozgatva,bírja az egyedüllétet.
2012. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 alice_L ***** válasza:

Tobbnyire nem fajta kérdése hogy elviselik e az egyedullétet.

Ha rendesen foglalkozol vele, és egy normalis tenyészetbol szarmazo kiegyensulyozott kutyat veszel, nincs semmi ok arra hogy ne birjon el konnyedén 30 orat egyedul.

2012. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 14. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!