Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az embereknek készített...

Az embereknek készített proenzi3 jó a kutyáknak is?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen jó. Felnőtt embernek 2 szem kell naponta, ezt arányosítsd a kutya súlyához. Mondjuk egy 20 kilós, fejlődésben lévő kutyának már mehet napi 1 szem.
2012. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk inkább speciálisan kutyáknak valót adnék ha porc és ízület erősítésről van szó.
2012. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen hogy külön fejlesztenek kutyáknak és embereknek!

Attól kezdve hogy egyszerűen nem lesz semmi hatása... odáig hogy súlyos szövődménye, betegsége lesz rengeteg a lehetőség!


Menj be egy állatorvoshoz és vegyél RENDES gyógyszert neki!


Legutóbb ugye abból lett tragédia hogy egy okos tulaj aszpirint adogatott a kutyájának..


Csak így hirtelen amit találtam:

[link]


Szóval ne kisérletezz emberi gyógyszerekkel állatokon. Az csak a legkisebb problémád legyen hogy mondjuk nem igazán hat és kidobtad a pénzt amit rendes, kutyáknak kifejlesztett gyógyszerekre is költhetted volna...

2012. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A humán táplálékkiegészítőknél más a vivőanyag, mint a kutyánál.Nézd meg az összetételét és hasonlítsd össze egy kutyának való zöldkagylós termékkel.

Persze, sokan adják a kutyáiknak, de nem lehet tudni, milyen a hatása később.

2012. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Semmilyen káros hatása nem lesz később. Ne fessétek már tudatlanul az ördögöt a falra! Az állatorvosok is ajánlják a Proenzi3-at. Ja, nem véletlenül gyártanak a kutyáknak külön: azt drágábban el lehet adni! Nem 1 kutyát ismerek (köztük a sajátjaim), akik Proenzi3-on nőttek fel. A gyógyszerekkel valóban az a helyzet, hogy nem lehet ész nélkül adni a kutyáknak a humán készítményeket, de van amelyiket lehet. A Proenzi3-at is lehet.
2012. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akik ellenezték a készítmény használatát, csak szólnék hogy a kutyámat meg kellett műteni és emberek számára jól ismer antibiotikumot, Augmentit írt fel az orvos.Valamint említette hogy ha begyulladna a seb, kap valamilyen erre külön írt gyógyszert, de annak porc károsító hatása van és és szedje mellé a proenzi 3-at én ezért gondoltam hogy jó lehet a kutyának.
2012. szept. 14. 15:06
 7/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Általában én is azt mondom, hogy kutyáknak ne adjunk humán gyógyszert. De számos esetben lehet helyettesíteni emberi gyógyszerrel a kutyáknak való szert, és így sokkal, akár 50%-kal olcsóbban is ki lehet jönni a dologból.

Ismerős idős nj-nak az állatorvos ajánlott proenzi 3-at évente kétszer 2 hónapig kúraszerűen, és sokat segített a járásán, ízületein!

Az a lényeg, hogy a hatóanyagok ugyanazok legyenek és nagyon hasonló arányban.

Mindenképpen konzultálj állatorvossal!!!

2012. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na és mi a helyzet a 100% os zöld kagyló kivonattal mert olyat is találtam 7000ft ért(emberi fogyasztásra)??
2012. szept. 14. 16:16
 9/11 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező!


Egyrészt én azt írtam hogy nem minden gyógyszer jó de hogy melyik azt csak az állatorvos tudja!


Másodsorban ha neked az állatorvos mondta hogy augmentint és proenzit szedjen mert az tökéletesen jó akkor mi a kérdés?


Mi az amit átlagemberként még tudunk neked mondani amit a szakember már részletesen el nem mondott?



Kb mintha megkérdeznéd hogy fejfájásra bevegyél-e aspirint amire azt válaszoljuk hogy az attól függ hogy érzékeny vagy-e rá vagy ütközhet-e más gyógyszerrel és inkább kérdezd meg a dokidat.

Mire visszaválaszolnál hogy minek rémisztgetünk hiszen a saját háziorvosod a kortörténeted alapján javasolta ezt...

És ezután a fejünket foghatjuk hogy te a konkrét választ már tudod de úgy teszel mintha nem...

Nem értem mi értelme volt így a kérdésnek...

2012. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Na és mi a helyzet a 100% os zöld kagyló kivonattal mert olyat is találtam 7000ft ért(emberi fogyasztásra)??"


Most ne kérdezd végig az összes gyógyszert ha utána kijelented hogy már úgyis megkérdezted vagy úgyis felhívod és megkérdezed...

Bár lehet most már csak azért is azt írod majd hogy ezt még nem beszélted a dokival...

2012. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!