Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pesten hova vihetem a kutyámat?

Pesten hova vihetem a kutyámat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Pesti ezt előre bocsátom.

Orvos miatt megyünk fel Pestre kutyánkkal. a kutyus két vizsgálata között eltelik kb 5óra. aznap jövünk is haza. Mivel mondjuk ha rossz idő lesz nem akarunk sem az autóban ücsörögni sem mondjuk megfagyni megázni kérdezem hova vihetem el a kutyámat Pesten? Margitszigetre jó idő esetén OK de ha rossz az idő?

Gondolok itt Plázákra vagy bármi ahol fedél van felettünk ahol nézelődhetünk (boltokba nem mennénk be). Természetesen szájkosárral és pórázzal gondoltam a dolgot.

Segítségeteket előre is köszi


2012. szept. 14. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi nem Pestre hanem Budára megyünk II. kerület
2012. szept. 14. 14:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok olyan helyről ahova be lehet vinni. Plázákba csak az állat boltig lehet elvinni őket és nem is mindegyikbe :/
2012. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ettől féltem én is :(
2012. szept. 14. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] Nézd meg ezt az oldalt hátha találsz valamit.
2012. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó, hát lehet itt válogatni :D

[link]


Amúgy mikor jöttök? És melyik dokihoz mentek? És mi baja a kutyusodnak?

Nincs több kérdésem:)

2012. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szemével van gond szemideg gyulladása van szegénynek és jövő héten megyünk. :D
2012. szept. 15. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!