Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Nagyon féltem a...

S. O. S. Nagyon féltem a kutyámat, hogy valami komoly baja lehet! Szerinted lesz valami komoly baja, esetleg műteni kell?

Figyelt kérdés
2napja volt a nagytestű kan kutyám ivartalanítva. Szépen lement a műtét, nagyon szép a seb emellett eszik iszik valamint a kedve is kitűnő. Egy apróbb baj van, hogy véres picit a pisije! Ez okozhat komolyabb gondot? Voltam vele újra az állatorvosnál azt mondták h 1-2 nap és emúlik! valakinek van ilyennel tapasztalata ? Lehet újra meg kell műteni a kutyámat?
2012. szept. 14. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvártad már az 1-2 napot?
2012. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy várta volna meg, ha még csak 2 napja volt az ivartalanítás? :) Nem hallottam még ilyenről, szerintem nem normális. Ha természetes lenne, akkor gondolom mondta volna a doki, hogy számíthatsz véres vizeletre.
2012. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez előfordul. A sebgyógyulás természetes velejárója.
2012. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amikor mondtam a dokinak mondta h nem nagy baj mert járhat vele! de azért mégis csak a kutyám akiért aggódom! :S
2012. szept. 14. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem kerül sokba, ha felhívsz még 1-2 másik állatorvost is. Elmondod, hogy megműtötték, ez van vele, a dokid szerint normális, de Te aggódsz.
2012. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!