Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a Szibériai husky kennelekről?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne valamelyikből kutyát venni?

Oroszországból vagy Lengyelországból mennyire macerás behozni egy kutyát?


Kennelek:

1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

Polar sky kennel (nem találtam weblapot, csak facen adatlapot, de most nem találom ott se:D)

5.

[link]

[link]

6.

[link]

[link]



2012. szept. 15. 12:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Itt a Polar sky: [link]
2012. szept. 15. 12:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom vedd fel mindegyikkel a kapcsolatot, próbálj megismerkedni velük. Onnan tudod, hogy megtaláltad az igazit, hogy képes vagy velük beszélgetni kötetlenül.

Azt ne várd el senkitől, hogy megmondja a tutit. Én azt veszem észre, hogy az emberek nem szívesen teregetik ki hol meg mennyiért vették a kutyájukat. Érdemes személyesen ellátogatni a számodra szimpatikusokhoz. Készülj fel rá, hogy nem biztos az a legjobb, akinek jól csillog a weboldala. Magyar kennelt nem néztél magadnak?

Nézd meg ezt a videót:


1.rész: [link]

2.rész: [link]

2012. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak igaza van. Egyébként nekem mind a két országból van egy-egy berögzült kennelem, ahonnan vennék. Atlanterra Kennel és Winter Melody :))) keress rájuk!
2012. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:) Igen tudom, hogy nem a weboldal csillogása a lényeg, nem is azt nézem, hanem a kutyákat.:)

Egyik nagy álmom egy hófehér husky, leginkább ezekben a kennelekben találtam.

A többibe pedig megfogtak a nem fehér kutyák is. Az utolsó válaszolónak is köszönöm azt a két kennelt, fel irtam a listámra, valóban gyönyörű kutyák vannak ott is. Nem egyszerű.:D Nem most szeretnék kutyát venni, hanem majd pár év múlva, de addig is nézelődök, keresgélek a tökéletes iránt.:) Szóval ha valakinek van valami tippje, vagy olyan kennel, amit ajánlana, mint az utolsó válaszoló örömmel fogadom.:)

2012. szept. 16. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, tudom milyen nehéz, neked hazai kennelből lesz huskym jövőre! Remélem sikerül majd megtalálnod a számodra megfelelő kennelt! Egyébként szánhúzásra, tenyésztésre vagy pedig kedvencnek szeretnéd? :) (2. válaszoló vagyok)
2012. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És meg szabad kérdezni, hogy melyik hazai kennel mellett döntöttél?

Ha meglesz akkor kiállitásra szeretném, és esetleg tenyésztésre is, de ezek még nagyon távoli dolgok. Imádom ezt a fajtát, nagyon régóta a szerelmese vagyok. Már kb. 6 évesen eldöntöttem, hogy husky, azóta meg egyre mániásabb lettem.:))

2012. szept. 28. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!