Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan vagy szuka francia bulldog...

Kan vagy szuka francia bulldogot válasszak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok blogot olvastam már és weboldalt de sajnos egy sem adott elég információt vagy hasznos tapasztalatokról infót számomra.

2012. szept. 15. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:

tapasztalatom alapján a munkakutyákat leszámítva alapvetően nincs különbség szuka és kan jelleme között... mármint akkora, hogy az nagyban befolyásolja a tartást.

Azt a kölyköt válaszd az alomból amelyik szimpatikus és megfelel az igényeidnek.

2012. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ,igazából olyan szempontból tettem fel a kérdést mert egyik helyen azt írják a szukák könnyebben idomíthatók másik helyen pedig hogy a kanok.kb.egyenlőek az arányok ezért nem igazán tudom.figyelembe veszem azt is hogy lakásban a szuka tüzelés alatt mivel jár viszont ezzel együtt sem tudom eldönteni de köszönöm a választ
2012. szept. 15. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 francia bulldogom volt eddig, mindkettő szuka. Neha mentem bulldogos ismerősökhöz, olyanhoz is, akinek kanja volt es azert a kanok nehezebb esetek voltak. Persze a nagyja rajtad áll. Nevelessel egyik nemű kutyával sem lesznek gondok, de alapvetően a szuka kutyák jellemzően jobban idomíthatóak, ez minden fajtára igaz.
2012. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igazán köszönöm :)esetleg gond lenne ha tennék fel még egy pár kérdést?igaz valószinű hogy a kutyavásárlásra csak pár hónap múlva kerül sor de teljesen felkészült szeretnék lenni :)
2012. szept. 15. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, tedd fel. Ha tudok, válaszolok.
2012. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :),nos még sosem volt kutyám most lesz először de nagyon imádom őket a barátom kutyájával(ő kisméretű keverék)nagyon sokat foglalkozok hogy tanuljak kicsit.Nos,kicsit félek a nevelésétől mert tudom hogy időben el kell kezdeni és szeretném is minél hamarabb de mégis azt olvastam elég önfejűek...
2012. szept. 15. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:
szukát válassz szerintem is,simulékonyabbak mint a kanok, a tüzelés miatt ne aggódj, ivartalanítsd és nem lesz vele gond. és a nevelésétől ne félj, max ha lesz vmi baj, akkor felteszel egy kérdést a bajjal kapcsolatban, és sikerülni fog a nevelés is :)
2012. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
persze:-) es a szoba tisztasaggal.tanitassal vagy barmilyen okitassal kapcsolatban ugy hallottam szidaskent a legjobb ha egy kucsit megpaskoljuk ujsagpapirral de semmikep sem kezzel es nem a fejèt ez persze termeszetes.megkerdezhetem(nem tudom a korosztalyt sajnalom azert nem tudon hogy Ön vagy Te)hogy milyen tapasztalatai tippjei vannak a szobatisztasagra nevelesre es pl a maradj.pacsit.ül ...tanitasara?
2012. szept. 15. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:

A szukák némileg alkalmazkodóbbak, bújósabbak, csendesebbek, kevésbé makacsak, de ez egyedektől is függ.

A szukát veszel, az tüzel, ha kant, az jelöl, de mindkettő kiküszöbölhető az ivartalanítással. Ajánlom, hogy tedd meg. :)

2012. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!