Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen különleges, egyedi...

Milyen különleges, egyedi kutyatrükkök vannak?

Figyelt kérdés
a te kutyád tud valamilyen különleges érdekes trükköd? esetleg az ismerőédé?tudsz vmilyen különleges kutyatrükköt.akkor írd meg kérlek és azt is hogy tanítottad meg a kutyának.köszi

2012. szept. 16. 10:02
 1/5 anonim válasza:
2012. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én kutyám el tud dönteni egy színes bábút ha mondom neki, valamint tud pitizni.: )
2012. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A 101 kutyatrükk könyvből megtaníthatod: számolni, létrára mászni, kosarazni, kán-kán ra, amerikai focizni, focizni, újságot behozni, kivenni a sört a hütőből,integetni, elpakolni a játékát, bevásárló kocsit tolni, drogkeresésre, nyomolvasásra, bújócskázni tárgyak keresésére.


FONTOS: 1.szóbeli dicséret( ügyes, jó kutya) 2.simogatás. 3. Csak ezek után jutalmazd, a végèn nem kell jutalmazni csak ritkán,, és valamikor egy kis virslivel emberi fogyasztású étellel jutalmazhatod,


Meg még sok más...

( ezt mind az előszoban olvastam, tegnap kaptam a könyvet)

2013. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még számolni is!
2013. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Érdemes megvenni és ne habozz mi is bementünk a könyvesboltba és egyből megkérdeztük az eladónőt, hogy van e és pont az utolsó volt szoval siess ha akarod!
2013. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!