Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti ezért fizetnétek újra?...

Ti ezért fizetnétek újra? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A kiskutyámat egy biewer yorki 8 napja műtöttek és egy orvosi acéllemezt tettek a lábába és csavarokat mert combcsont törése lett.

Ez került gyógyszerrel és a műtéttel együtt 65 ezer Ft-ba.

Tegnap este egyik pillanatról a másikra újra csak lógatta a lábát és nem tudott ráállni.

Ma visszavittük ahol műtöttek és közölték hogy eltört az orvosi lemez (kettétört).

A hölgy aki vizsgálta nem értette hogy ez hogy lehetséges és mi tényleg betartottuk amit kértek pórázos séta 6 hétig.

A hölgy azt mondta hogy a kutya eleven ezért egy vastagabb lemezt kell berakni és nyugtatót adni neki.

De nem értem akkor miért nem kérdezték meg hogy eleven a kutya?Az volt most a válasz hogy elvileg olyan lemezt tettek be ami ennek a kutyának elvileg jó...

Most kiakarnak velünk fizettetni legalább 30 ezret és még a gyógyszer árát.

Ti fizetnétek ha mindent betartottatok?

Nem az orvosnak kéne azt helyrehozni amit elrontott?

Én tényleg nem érzem magamat hibásnak és a párom se mert mindent megtettük és az hogy az orvos nem olyan minőségi (mert gondolom nem lehetett jó acél ha kb attól eltört mert a kutya megy)vagy nem olyan vastag lemezt tett be.


Ti mit tennétek?



2012. szept. 16. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos,hogy nem akarsz még pluszban fizetni, ha mindent betartottatok,főleg ők se értik miért tört el akkor ott valami hiba van.. úgy lenne tiszteséges ha megcsinálnák a műtétet,de nem kérnének érte semmit. Amit leírtál, mond el az orvosnak is.


Én megbeszélném vele,hogy nem értek egyet azzal hogy kér még 30 ezer forintot,aztán ha nem csinálja meg ingyen a műtétet persze a kutya érdekében kifizetném,de utána orvost váltanék.

2012. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy szerintem így távolról nehéz megítélni, hogy hibázott-e. Nem tudhatod, nem műtött-e előttetek már hetven yorkit, amelyikeknek bőven elég volt ez a cucc, mert ez esetben ez tényleg nem az ő hibája. Sajnos van olyan, hogy senki sem hibás, csak megtörténnek dolgok, ilyenkor valahogy el kell rendezni a dolgokat emberien. Szerintem ha egy 65 ezres műtétet megcsinál újra a feléért, az nagyjából korrekt megoldásnak tűnik, mert így kb. felezitek a költségeket.

De ez csak abban az esetben van így ugye, ha mindketten igazat mondtok. Innen távolról nem tudjuk megítélni, hogy nem terheltétek-e mégis túl azt a kutyát (pórázon is lehet vadulni ugye), vagy hogy a doki nem volt-e mégis hülye. Kívülről nem lehet megítélni, beszélj a dokival és tény belátásod szerint, esetleg vidd el másik dokihoz.

2012. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beszeld meg az orvossal, de! valószínűleg nem fogja ingyen, teljesen saját költsegre újra megműteni. Ez sajnos ilyen. Ha nem mesz többet hozzá, az sem fogja különösebben erdekelni, mert lesz másik ezer páciencse. Szóval ezzel kár "fenyegetőzni".

De ha azt látnám, hogy nagyon negatív a hozzáállásuk, biztos elvinnem a kutyát egy másik dokihoz.

2012. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem azzal van a bajom hogy mondta a hölgy aki vizsgálta(nem ő műtötte) hogy az elevensége miatt vastagabbat kellett volna betenni és nyugtatót adni neki....de hát ügye ezt az orvos dönti el és nem én fogom megmondani.

Azt mondták hogy a kutya 6 hét alatt épül fel és ha a 6 hét után fut, ugrál stb akkor is szerintem kettétörik...kérdeztük mi a garancia hogy most majd nem törik ketté az volt a válasz h biztos!

És ha a kutya még túl is erölteti a fájos lábát akkor csak sántítani fog de attól nem törik ketté az acéllemez....Ott volt valami hiba

És nem csak a pénzzel van a bajom hanem azzal hogy a kutyám is aki még egy éves sincsen már 10 napon belül másodszor altatják, mütik...

Én egyből hívtam volna az orvost aki csinálta mert nem kevés pénz és ott helyben magyarázatot vártam...

2012. szept. 16. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
És miért nem hívtad akkor, vagy azóta? :)
2012. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert nem kaptam meg a telefonszámát és mondták hogy a 30 ezret minimum kikell fizetni se lehet hogy az egészet kikell...
2012. szept. 16. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyértelműen az ő hibájuk. Két kutyámnak is volt acéllemez a lábában, soha semmi hasonló nem történt és ők is elevenek,huskyk.Egyiknek az élete végéig benne volt,14 évesen halt meg és kb.8 volt mikor kapta. Nem lehet nyugtatón tartani egy kutyát.Itt arról lehet szó,hogy mivel pici a kutyád rosszul mérték fel,hogy milyen erősségű lemez kell.Az ő hibájuk. Viszont sajna tutira nem tehetsz semmit. Ha pénzt akarnak, fizetned kell vagy mehetsz perelni,de a kutyának láb kell. Ha meg elviszed egy másik helyre,akkor ismét fizetheted a teljes árat.
2012. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így jártál. Az orvosod ilyen hozzáállású.

Fizetsz és lesz jó műtéted

Vitatkozol és nem fognak kedvelni

Nekem anno kipakolták a szukámat még tüzelés végén, mert szükség volt a műtétre azonnal. Fél év múlva betüzelt a kutya. Az orvos bocsánatot kért és "garanciában" megcsinálta a kutyát. Pedig tudni lehet, abban az állapotban, amiben a szuka volt a vérbőség miatt nem könnyű az orvos dolga a műtétnél. Nekem ilyen az orvosom, szerencsés vagyok.

2012. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!