Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával vonatozás?

Kutyával vonatozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy hogy működik a kutyás vonatozás? Kell neki venni külön jegyet, illetve minden vonatra felengedik-e?
2012. szept. 16. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen mindenhova kötelesek felengedni persze a megfelelő felszereléssel: Póráz,szájkosár. illetve egy embernél csak 1 kutya lehet. tehát ha egyedül mész 2 kutyát nem vihetsz. venni kell neki jegyet,de az távonként változik hogy mennyi. ja és szállító box is jó,de abba nem kell szákkosár!
2012. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A szájkosár már megvan, épp a napokban vettem újat, mert kinőtte az előzőt. :)
2012. szept. 16. 15:08
 3/14 anonim ***** válasza:
A vonaton lehet egy embernél több kutya is, én is rendszeresen vonatozok a két kutyámmal. Szájkosár, oltási könyv legyen nálad. Külön kutyajegyet kell neki venni mérettől függetlenül.
2012. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én augusztusban vonatoztam a kutyámmal először. Pénztárnál kértem jegyet magamnak aztán mondtam,hogy van velem egy kutya is beadtam az oltásikönyvet pénztáros mondta,hogy az neki nem kell és adott egy jegyet, nem kérdezte azt se,hogy mekkora semmit, csak az úticélt, szóval szerintem a méret nem számít,a kutyát se nézte meg!

Oltásikönyv persze legyen nálad, póráz, szájkosár. Mondjuk az én kutyámnak nincs szájkosara és akkor se volt,de ne kövesd az én példám,mert ezért jogosan szólhatnak/büntethetnek ha nincs! /nekem csak szerencsém volt,következő utazásra azért beszerzek egyet :) /

Ha az ülésre akarod engedni akkor vigyél valamit amivel letudod teriteni neki.

2012. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. szept. 16. 15:26
 6/14 anonim ***** válasza:
IC kocsiban nem lehet kutyát szállítani.
2012. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az IC az a régi fajta kék, nem? Mert az újabb, piros vonatokon már láttam a kutyás jelzést, hogy szájkosárral fel lehet vinni.
2012. szept. 16. 15:40
 8/14 anonim ***** válasza:
2012. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja értem. Nem vagyok otthon ilyen téren...
2012. szept. 16. 15:50
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Hivatalosan a kutya csak a peronon utazhat. kalauza válogatja és a vonat telítettsége, hogy pl nagyobb testűt beengednek-e a kocsi belsejébe.
2012. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!