Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elöl franciás álláson lehet...

Elöl franciás álláson lehet javítani valamilyen módszerrel, vagy van rá esély, hogy kinövi?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos a kutya.
2012. szept. 16. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, van rá esély. Helyes táplálással és mozgatással javulhat a helyzet. Bár nem mindegy, hogy mennyire vannak kifordulva a mancsok. Ha be tudod jól állítani, csak magától tartja néha rosszul, akkor nincs nagy baj. Ha be se lehet rendesen állítani, akkor már nem valószínű, hogy valaha is jó lesz. A lényeg a jó minőségű táplálék, izület védő, óvatos terhelés és az alacsony testsúly. Mondjuk fajtától is függ. Az én kutyámnál eléggé féltem, hogy nem fognak szépen állni a mancsai, de mire teljesen kifejlődött a kutya (2,5 éves kora körül), addigra jó lett az állása is és már magától is jól áll be. A kicsinél megint parázok én is, de ha egyszer már sikerült, akkor miért ne sikerülne mégegyszer?
2012. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt még bőven kinőheti... én 2 éves kutyánál is raktam rendbe végtag állást caninpremmel, pedig már minden reményt feladtunk de az tényleg nagyon bejött
2012. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is aggódtam ezen :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3040718-kifel..

Nekem is a Caniprem-et ajánlották, továbbá mozgatást. Már egy éves elmúlt, rengeteget javult, de még picit látszik (a bíró is észrevette, de azért megkapta a K1-et és HPJ-t). A pesti Caniprem-es terjesztő nem válaszol, de megpróbálom majd egy másikkal.

2012. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugi rendbejöhet, az enyémnek ugy álltak 5 hónaposan a lábai mint egy balett táncosnak. Jó kaja, csontpor, zöldkagyló, és alacsony testsuly. és mozgatni a korának megfelelően.
2012. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Taste of the wild-ot eszik. Be lehet állítani rendesen, bár elég nehéz. Múlt héten voltunk kiállításon és kiszúrta a bíró.
2012. szept. 17. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!