Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudom jelenteni, ha kóbor...

Hol tudom jelenteni, ha kóbor kutyát látok? Egyik szervezet sem segít, mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Beszéltem több állatmentő szervezettel, ebrendésszel, de mindenki ad egy másik telefonszámot, hogy majd ő segít a kutyán, de senki.

Egy nagyon kedves, barátságos németjuhász keverék kutyusról van szó, aki a Gödöllői Tesconál tanyázik hetek óta. Nem tudom hazahozni, mert több állatom is van, de szeretném ha jó helye lenne, rendes gazdiknál.


Mit tehetek érte?



2012. szept. 17. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a NOE-t is.
2012. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
A katasztrófavédelemnél.
2012. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, h egy nap vagy 20-at be tudnék vitetni, de nincs hely. Tudom h szörnyű ezt hallani, de vagy te fogadod be, vagy keresel neki gazdát.
2012. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is így jártam a múltkor,itt egy fajtatiszta sovány csapzott német juhász mászkált a kocsik közt. Senki nem segített,mert nincs hely sehol. :S
2012. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gödöllői Tesco nincs messze a csömöriektől. Velük beszéld meg, csak sajnos nem nagyon van hely a menhelyeken. Ilyenkor ideiglenes befogadónál helyezik el, onnan lehet örökbefogadni.
2012. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2012. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ez előbb történik, elhoztam volna. De már két hónapja van örökbefogadott kutyám.
2012. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Már az ideiglenesek is tömve vannak mindenütt. Mindenki csak kifele dobálja őket, gazdi meg alig akad. Ha sintértelepre viteted, ott meg el kell, hogy altassanak másikat, hogy ezt be tudják venni. Vagy befogadod, vagy próbáld kitörölni az emlékezetedből. Nekem is vannak ideiglenes kutyusaim, már egy bolha se fér el nálam, de nem tudom mindet befogadni, így próbálom nem észre venni az utcakutyákat. Nálunk csak a gyepmester viszi el őket, akinél utána el is tűnik.
2012. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Vácra tuti, hogy befogadják, ők nagyon rendesek. Tudom, nem szép dolog, de mondd azt nekik telefonban, hogy Vácott találtad őt, hazahoztad, de nem tudod megtartani, mert már van elég kutyád. Nekem egy rotit sikerült így bejuttatnom, nagyon fájt a szívem, hogy nem tarthatom meg, de kan volt, és épp akkor tüzelt a szukám.

2012. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A Zöld Menedék nem fogadja be, ha arra gondolsz. De oda nem is vinném szívesen, csak ha nincs más.


Még próbálkozom.

2012. szept. 17. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!