Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanította valaki a...

Bea07 kérdése:

Ivartalanította valaki a kutyáját Maglódon a Zöld Zebránál? Mik a tapasztalatok? Jó a doki? Nem volt beteg a kutya utána? Megbízható hely?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

múlt hét hétfőn ivartalaníttattam ott kutyát, a kutya nagyon jól van ! A doki szimpatikus volt!

Az első nap sokat hányt , a második nap kevesebbet de aznap este evett és az már benne maradt! Nagyon szép a seb nem váladékozik de naponta betadinozom és neogranormon vagy bephanten kenőccsel kenegetem!

2012. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ismerős ott ivartalaníttatja a kutyákat szinte futószalag elven...nem szokott probléma lenni
2012. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 1 hónapja műttettük szuka kutyánkat. A doki profi, minden kérdésre válaszol, a műtét utáni napokra adott fájdalomcsillapítót. A kutyánk másnap mintha mi sem történt volna olyan jól volt. Csak ajánlani tudom.
2012. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Yukióóóó ***** válasza:
mi a neve a dokinak ,mert vannak ott egy páran én is oda szeretném vinni a szuka kutyusomat , most még az akciós áron dolgoznak ???
2012. szept. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dr. Dian Tamás. A Zöld Zebra honlapján rajta van a kapcsolattartó és a cím is. Ott nézd meg, az akció szeptember 30-ig meg lett hosszabbítva.
2012. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ, péntekre be is jelentkeztünk. :)
2012. szept. 19. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!