Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik ha a kutyámnak a...

Yukióóóó kérdése:

Mi történik ha a kutyámnak a saját allergia gyógyszeremből adok ami gyógynövény alapú?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben semmi, rossz esetben betegebb lesz tőle. Egy halvány, minimális esély arra is van, hogy rá is hasonlóan hat mint az emberre. A lényeg az, hogy állatorvos megkérdezése nélkül semmilyen humán gyógyszert ne adj neki, mert el is pusztulhat tőle.
2012. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
gyógynövény és homeopátiás szereket adhatsz neki nyugodtan, de egyáltalán tudod mire allergiás? Vagy csak gondolod, hogy allergiás és adjunk neki valamit?
2012. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Nem biztos hogy sok jó fog belőle kisülni, keress fel egy homeopata állatorvost, akár telefonon vagy emailen ha nincs a közeledben és fogadd meg a tanácsait.

Itt van egy rövid és nem teljeskörű leírás allergia ügyben:

[link]

2012. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a,gyors válaszokat de nem áll szándékomban adni is belőle , mert felelős állat tartónak érzem magam ez csak egy kérdés volt , !! persze tudom mire allergiás már több oldalon is ecseteltem a csirke+pollen allergiáját csak olyan szinten vagyok el keseredve , hogy semmilyen terápia és diéta mind hiába van , mert nem látom az alagút végét ! a kutya szőre nem nő jön a tél félek meg fog fázni !!
2012. szept. 17. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Te írtad ki a kecsketejes kérdést is?

Hirtelen semmilyen életmódbeli változás nem fog javulást hozni, vagy ha mégis, hogy az kiteljesedjen idő kérdése. Pl a vakarózás, nyalogatás elmúlhat (ha vannak ilyen tünetek), alábbhagyhat akár 3-4napon belül is, de ha szőr és bőrproblémák is vannak, annak bizony idő kell, hogy regenerálódjon.

Próbáld meg a kutyád immunrendszerét megerősíteni, akár kecsketejjel, mellé/ahelyett direkt ilyen készítményekkel vagy egyéb természetes módszerekkel.

A BARF vagy csak a sima RAW etetéssel próbálkoztál már?

2012. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen én írtam azt is ki és már kaptam le írást a BAR etetésről is utána fogok nézni köszönöm !!
2012. szept. 18. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!