Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tükör módszeres iskolánál is...

Tükör módszeres iskolánál is van lehetőség arra, hogy házhon jöjjenek és "tanácsadást" tartsanak?

Figyelt kérdés
Kutyusom fél éve van meg, mentett. Most költöztem vele társasházba és szeparációs szorongásos. Egyelőre ez a helyzet ellehetetleníti az együttélésünket, mert ha egyedül marad, folyton ugat és nyüszít. Mindent elolvastam már a falkavezérségről és a szorongásról is, de egyedül nem boldogulok mégsem.Mindent igyekszek betartani, de ezek szerint mégis csak félrement a dolog valahol. Náluk is van ilyen "tanácsadási" lehetőség?
2012. szept. 17. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen van,hozzánk is kijöttek persze a kutyám pont akkor nem produkálta a szokásos viselkedését,tök égő volt..

tehát hívd fel őket nyugodtan,egyeztessetek időpontot,a felmérés ingyenes!

2012. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Igen, természetesen van háznál oktatás. Én Gödöllőre járok, ott is van ilyen lehetőség, de ahogy néztem a többi tükörsuli honlapját, ott is ugyanúgy házhozmennek. Mondjuk szerintem jobb lenne, ha elvinnéd tanfolyamra, az sokkal többet segít, az energiáit is levezetheti plusz más kutyákkal is találkozhat.
2012. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a vége általában úgyis egy tanfolyam, mert az ilyen jellegű viselkedés helyre billentése jellemzően nem 1-2 alkalmas művelet, nincs olyan varázsige, amitől megjavul a kutya vagy a gazdája. Dolgozni kell a sikerért.
2012. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel tisztában vagyok, és akarok is menni vele tanfolyamra, de jelenleg úgy üvölt ha egyedül marad, hogy kertes házban kellett hagynom szüleimnél, mert a lakók nem tűrik(és teljesen igazuk van). Tehát ahhoz, hogy magam mellé tudjam venni megint rendesen, előbb valami kis javulást el kell érnem, mert ez most nagyon nem jó. Mivel a helyzetért én vagyok felelős, már biztosan az is sokat segít, ha elmondják, hogy mit csinálja addig is másképp.
2012. szept. 17. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
van egyéni képzés, háznál vagy sulin, legalábbis a népszigeten meg itt budapesten tuti.
2012. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

jó pénzért bármikor!!

ez üzlet !! ne feledd el!!

kimennek, felmérik a helyzetet ( ingyenesen),és ha van rá pénzed, segítenek megoldani!!

ez,nem olyan,hogy 3 simi a fején,és 2 X fordulj balra, majd köpjél északnak,és kész!!

ha,van náluk varázspálca az segít, de a profiknál olyan varázs izé .....

ja ,megvan : klikker van !!

meg tudás! arra,hogy ,hogyan kell használni!:)

2012. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!