Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni egy mocskos...

Mit lehet tenni egy mocskos szaporitó ellen? Valahol fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem tudom feljelenteni, mert külföldi vagyok(Szerbia). Ismerősöm mutatta az alakot és szörnyű amit művel. Agyba-főbe szaporit több fajtát, ketrecbe dugja a kutyákat, kétlem, hogy bármilyen ellátást megkapnának, beleértve a chipet...

Valaki nem tudná feljelenteni?

Privátban elküldöm a személyt, akinek kell, nem akarom ide kitenni.

Pár kép tőle:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. szept. 17. 17:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

jézusom..:O

Az a baj az állatvédőrség azért nem fog tudni lépni,mert a kutyákon látszik hogy nem éheznek,nincsenek kikötve:/

Max azért lehetne feljelenteni ha valaki tudja bizonyítani hogy ha chip nélkül adja a kutyákat,de kevés rá az esély:( Nem tudom valaki hogy képes egy ilyen szarszemét alaktól kutyát venni?:(

2012. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én sem értem... De az, hogy ketrecben vannak? Nincs megszabva, hogy egy személy mekkora helyen tarthat mennyi kutyát? Vagy vmi amivel meglehetne fogni?

Még a kommentekbe is olyanokat ir..

Vki irta a kiskutyás képéhez, hogy jaj de szépek, ez az alak meg azt irja vissza , hogy csak addig még kicsik.

Meg h huhu majd elisszák az első alom árát meg minden szarság...

Undoritó, meg az aki képes ettől venni.

2012. szept. 17. 17:21
 3/20 anonim ***** válasza:

talán a ketrecre ki lehet térni.

1 eset volt anno hogy csivava tenyészet vagy 100 kutya volt ketrecekbe zárva,szarban hugyban feküdve még tényekbe is bent volt.

Az a baj a nyomorék figyel hogy fotón normális helyzet legyen.. Sajnos magyarországon kevés az esély hogy elkoboznák a kutyáit,hisz hely sincs a menhelyeken.

Míg meg tele van az ország ilyen sötét,pénzéhes,kicsinyes emberekkel addig az ilyen alkoholista majmok meg élnek az emberek butaságán sajnos. Az már nekik lényegtelen hogy a kutya végigszenvedi fájdalommal az életét,ha az az élet csak 2 hét mint kedves barátnőm szapis kutyájának.

2012. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
Hát megmondom őszintén én ezeket a kutyákat már csak azért is megvenném ha lenne rá lehetőségem, hogy ne legyenek ilyen körülmények között. Amúgy meg a szomszédokat kellene megkeresni, hogy nekik nem zavaró-e vagy nem tudom. Nem úgy néz ki mint akik naponta lennének takarítva így valószínűleg van szag is.
2012. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Értelek. Kár, pedig eléggé felcseszett ez az alak.:S Elég baj, hogy még az ilyen szörnyű esetekkel sem lehet mit kezdeni...:S Legalább próbáltam valamit...:S
2012. szept. 17. 17:34
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem semmi baj nincs vele. Úgy értem, a kutyák egészségesnek, boldognak tűnnek, és szép nagy helyük van, hogy szaladgáljanak. :)


Az már nem olyan szimpatikus, hogy el akarja inni az alom árát, de nekem nem úgy tűnik, mintha szenvednének a kutyák. Nem tudom, miért kell ekkora ügyet csinálni belőle. Nem lánccal veri őket.

2012. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Amúgy alulról a harmadik képen balról a máodik kutya milyen fajta?
2012. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
bullterrier
2012. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, a csivava szuka pofijáról hogy süt a szomorúság és fájdalom :( Az emlői még vissza sem húzódtak, de már újra elletik. Nem hinném, hogy bármelyik kutya ilyen életre vágyna... Azért lehetne esetleg feljelenteni, hogy nem ad számlát. Akkor hátha kimenne az adóhatóságtól valaki próbavásárolni, és kap egy jó kis büntit.
2012. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Így van, számla nélkül nem lehet eladni, illetve meg van szabva, hogy mekkora kutyának mekkora kennel kell.
2012. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!