Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kennel's Favourite M5 Cold...

A Kennel's Favourite M5 Cold Pressed jó táp?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Másold be az összetevőit.


Amúgy az én kutyám evett már sima Kennel's favourite-t, nem igazán jött be neki. Csúnyább lett a szőre és rengeteget kakilt a benne lévő sok gabona miatt.

Ezt a típust nem ismerem, de gondolom olyan nagy eltérés nincs az egyes típusok között. Persze attól még lehet nektek beválna.

2012. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én etettem vele, hónapokig. A kutyám szerette, és nem volt vele különösebb problémám. Etettem több változatát is, a puppy-tól nem voltam elájulva. De az én kutyáim szerették mindet.
2012. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2012. szept. 18. 14:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 18. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Na ez nem tűnik rossznak egyáltalán, szerintem kipróbálhatod nyugodtan. Hasonló árban van a Cibau táp is, ami nem rossz. Esetleg azt is megnézheted.

A Kennel's-ben egyedül az nem szimpatikus, hogy nem írja hány %-ban van benne hús stb.

2012. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem írja de azt hiszem max. 30% lehet benne. Vettem 1 kilot kimérve, kutyám meg nem eszi :S
2012. szept. 18. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!