Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyan száraztápot javasoltok...

Milyan száraztápot javasoltok kistestű felnőtt kutyának?

Figyelt kérdés
Az mindegy hogy kis vagy nagyszemű táp,mert a nagyot is elropogtatja. Nem a táp lenne a fő étele,mert főzünk neki külön húst rizst néha zöldésget is kap csak azt nem igazán eszi meg. Valami minőségi táp kéne mellé. Eddig is kapott száraztápot,de igazából nem tudom milyet egy ismerősöm hozott elég sokat ami nemsokára elfogy így szeretnék neki valami jófaját venni. Kapott már Chappy-t is csak arról sokan mondják,hogy nem jó,de mivel kapott mellé mást is enni nem aggódtam miatta.

2012. szept. 18. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Taste of the wild
2012. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Acana, Brit Care, Orijen, Taste of the Wild


Szigorúan ABC sorrendben írtam :)

2012. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az említett tápok jók, DE nem minden kutya bírja a nagyon magas fehérjetartalmú tápokat meg a sok gyógynövényt ami ezekben van (mondjuk a Brit Care nem tartozik ide), főleg, ha nem ilyenen nevelkedett. Szerintem a Brit Care nagyon jó, esetleg kicsit olcsóbb árkategóriából a Cibau.
2012. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fél éve fogadtam,de nem hiszem,hogy ilyeneket evett akkor elsőnek a Brit Care lesz valószínűleg aztán később megpróbálom a többit, mert szerintem amúgy se jó ha mindig ugyanazt eszi. Köszi mindenkinek! :)
2012. szept. 18. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Josera Lamb&Rice
2012. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi neked is. Megnéztem mindegyiket amúgy neten és jónak tűnnek,de ezeket csak ilyen nagy kiszerelésben lehet venni?

Elsőnek inkább kevesebbet vennék,mert ha nem bírja a kutyám akkor azért kb. 8000 ezer forint nem mindegy. Ha bevállik persze megéri csak így tesztelni kicsit költséges lenne. :)

2012. szept. 19. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak kisebben is (általában 1-2-3kg), persze úgy arányában mindig sokkal többe kerül. Viszont ha elsőre veszel, tényleg érdemes kisebbel kezdeni, és ha bevált, vehetsz nagyot. Esetleg meg lehet nézni 1-2 állatos boltban, acana több helyen van kimérve, a többi nem igazán.
2012. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Interneten néztem az összetevőket és ott csak nagyobb csomag volt, jó nyilván aki rendel nem 1kg-ot fog,aztán nem voltam benne biztos,hogy boltban találok-e kisebbet.
2012. szept. 19. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
nezd meg a zoofast-ot meg a gordit (netes oldalak)
2012. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!