Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden tápra finnyás, mit...

Minden tápra finnyás, mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Csak konzervvel eszi meg a tápokat, próbáltam neki sokfélét, na de azért pofátlanság, hogy 1000/kg-os tápokat sem eszi meg.. mindig csak akkor ha konzerv van rajta. Mit csináljak vele? Az elveszem és nem adom neki csak következő etetésnél nem jön be. Dog Chowt megette néha de az nem olyan kategória amivel hűű de meg vagyok elégedve.

2012. szept. 18. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kitartó vagy be kell jönnie a következő etetésesnek. Nem szabad ellágyulni 1-2 nap után,én is így jártam először,de erőt vettem magamon és nem kapott se vacsi nasit,se jutalomfalatot és végén megette a tápot szépen. Egy hétvége kellett hozzá. Én is konzervvel kevertem anno és fokozatosan kivontam belőle. De nem jó megoldás konzerv rettentően büdös tud lenni ha nem eszi meg ezért tartsd be inkább,és vegyél erőt magadon:)) Éhes lesz megeszi.
2012. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arra kíváncsi lennék hogy hány napon keresztül próbálkoztál ezzel, hogy nem jött be?
2012. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elhiheted, ha 1-2 napig csak az van előtte, meg fogja enni.
2012. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megeszi ha nem kap mást, éhen halni nem fog semmiképp.
2012. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csökkentsd a konzerv mennyiségét, és végül teljesen hagyd el.
2012. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kevés konzervet kap, egy 1240grammos majdnem egy hétig elég, épp hogy kell csak ráraknom... ha nem rakok rá képes éhezni.
2012. szept. 18. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor adj még kevesebbet. Nálunk egy kicsi (asszem 400 grammos) konzerv volt elég egy hétig, pedig nem kicsi a kutya. Egy kanál konzervet kevertem a kajájába, aztán egy felet, aztán egy negyedet, aztán annyit se, illetve útközben figyeltem rá, hogy legyenek konzervmentes tápszemek is a kajában, hogy szokja az érzést. Simán visszaszokott a natúr tápra.
2012. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a puffins tápot.Töltött, nem olyan kemény és a nagyon válogatós kutyám imádja.Még a reggeli konzervet is elhagytuk.Ja, és szuperprémium.
2012. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!