Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sikerült yorkit vennem reális...

Sikerült yorkit vennem reális áron . Kan kutyus. Mikór lesz ívaréret? Honnan tudom meg hogy ö mosta lányok társaságát kívánja? Mikortól vihettem fedeztetni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

B+, még meg se melegedett nálad az a szerencsétlen állat, de már azon gondolkodsz, hogy mikor pároztasd? Minek? Nincs elég kutya a sintértelepeken, és a menhelyeken? A "reális árból" arra következtetek, hogy valami hozzád hasonló gondolkodású megélhetési szaporítótól vetted a kutyát. Ez esetben örülj neki ha egyáltalán megéri az ivarérett kort, ugyanis az ilyen szaporítók magasról lesz*rnak minden egészségügyi vizsgálatot, csak az érdekli, hogy a lehető legtöbbet keresse a kutyával. Mivel divatfajtáról van szó, ez hatványozottam érvényes. Ajánlott olvasmány: [link]

Ha pedig tenyésztőtől vetted származási lappal (törzskönyv), akkor pedig a kutya tenyésztője minden ilyen kérdésedre tud válaszolni.

2008. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hmm..1éves kora előtt nem szabad..de jobb,ha vársz 1.5éves koráig..amúgy a fiú kutyák mindig kaphatóak egy kis etyepetyére:D
2008. máj. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen,elég érdekes hogy már ezen jár az agyad... Mikor lesz ivarérett ez változó,akár 8 hónapos korára is. És felemelt lábbal pisil akkor már.De azért remélem nem vagy egy idióta tenyésztő
2008. máj. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
32%

1 éves kortól ivavérett a kutya.általában 2. tüzelésre már lehet pároztatni.


sok szerencsét

2008. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!