Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen zöldséget és gyümölcsöt...

Milyen zöldséget és gyümölcsöt lehet adni egy 3 hónapos kiskutyának?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármit, amit megeszik. De először mindenből csak 1-2 falatot, nehogy hasmenése legyen. És később is csak ésszel. Nagyon magas cukortartalmú gyümölcsökből kevesebbet. A szőlőt nem szokták ajánlani, bár nem értem, hogy attól mi baja lehet... Az enyém imádja az almát és a banánt, de szívesen eszi a nektarint, dinnyét, szőlőt is.

Zöldségekből sárgarépát szoktam neki adni, ha én is épp azt eszek, a többit nyersen azért nem igazán eszi meg. De ha pl. salátát csinálok, és van rajta egy kis tejföl és sajt, akkor csak úgy nyeli a paradicsomot, uborkát és a jégsalátát.

Illetve párolt zöldségként is sárgarépa, karfiol, brokkoli.

Ja igen, most épp nagy sütőtökevésben vagyunk :D

2012. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
túlzott mértékű szőlőfogyasztás akut veseelégtelenséghez vezethet. (25-100 dkg) [link]
2012. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én kutyám annyira nem eszi meg a gyümölcsöket viszont a paprikát, paradicsomot imádja. Ezekből ehet amennyit akar?
2012. szept. 19. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!