Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?...

Mi lehet a baja a kutyámnak? Ma vettem észre, hogy szokatlanul sokat nyalogatja az ivarszervét (szuka). Megtapogattam és borzasztóan kemény volt mint ha egy téglát tapogatnék, és duzzadt is.

Figyelt kérdés

Viszont amikor nyomogattam nem jelezte, hogy fáj neki (nyüszítéssel).

Mi lehet a baja?


2012. szept. 19. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet h tüzel? ;o)
2012. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy tüzel? Mennyi idős?
2012. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
10 éves , már 2éve nem láttuk, hogy tüzelt volna. Benti kutya, úh a fehér szőnyeg mutatta volna. Tuti ,hogy nem ezért van. Akkor mitől lehet?
2012. szept. 19. 13:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor duzzadt és kemény a szukák nemi szerve, ha tüzel. De ha ivartalanítva van, akkor más a gond. A barátnőm ivartalanított beagle-je akkor produkált ilyen tüneteket, amikor kiderült, hogy fertőzése van. Antibiotikumos kúrával helyre jött a kutya. Mennyi idős?
2012. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na, most látom írtad, hogy 10 éves. :)
2012. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kutyák életük végéig tüzelnek. Náluk nincs klimax. Lehet h nem vettétek észre mert csened tüzelései voltak. Nézd meg a péráját, kicsit nyisd szét, ellenőrizd egy papírzsepivel h nem folyik-e belőle valami.
2012. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem méhgyulladása van, ha nem ivartalanított. Idős, nem ivartalanított kutyáknál gyakori.
2012. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez olyan érdekes, mert pont 2napja voltunk orvosnál a kötelező éves oltást beadni. A doki megvizsgálta , mondta hogy minden rendben, tralala.. Erre mára meg valami baja van. Ajj, vissza kell vinnem a dokihoz igaz? Ez komoly dolog is lehet.!?
2012. szept. 19. 13:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyulladás, az nagyon komoly.
2012. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha méhgyulladás, abba belehalhat. De megnézted a péráját??
2012. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!