Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyre lehet kiskutyákat...

Menhelyre lehet kiskutyákat leadni? 8hetesek kb.

Figyelt kérdés
Beveszik vagy mondhatják azt, hogy nem?
2012. szept. 19. 14:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd a hirdetést? Kíváncsi vagyok a kutyusokra. :)
2012. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

ha kiteszed, ne a gyepmester elé tedd i, inkább alapítvány. próbáld meg az Állatvédőrséget, meséld el nekik a sztorit. szerintem ők utaznak értük ennyit!!!!


allatvedorseg.hu


nem pontosan idevág a tevékenységük, de rendelkezésükre áll a kellő infrastuktúra, h odamenjenek és elhozzák a kutyákat. ha elmeséled, milyen helyzetben vagy szerintem tuti segíteni fognak

2012. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én mentem már Budapestről az ukrán határ mellé kutyáért úgyhogy lehet nem csak én vagyok ilyen :D
2012. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
a gyepmesteri telep az sintér...oda inkább léci NE!
2012. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Andizsuzsi ***** válasza:
A hozzátok legközelebb eső menhelyet már megkérdezted? Vidéki menhelyeken jobban befogadnak kölyköket, és általában el is viszik őket onnan, nekem is onnan van a kutyám. Első körben őket kérdezd meg.
2012. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Valahogy éreztem, hogy nem is hirdeted őket. Azért remélem annyi van benned, hogy nem az utcára fogod kidobni a kutyákat.
2012. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kinyomozott múlt.

Két hónapos csöppség az utcán, valaki megtalálta, bevitte a menhelyre, de nem volt hely. Kapott chipet, oltásokat, aki találta, keresett neki gazdát. De jött a szilveszter, rémülten menekült jó messzi erdőbe. Ott hajléktalanok mellett élt, de kijárt az útra. Itt valaki befogta, elvitte egy másik menhelyre, ahol a chip alapján megtalálták a gazdit. Aki NEM fogadta vissza az elhanyagolt, sovány kutyust. Aztán néhány hónappal később én fogadtam örökbe, néhány hét alatt nagyon szép, erős kutya lett belőle. Vagyis ennek az állatnak szerencséje volt. Ha gyepmesterek kezébe kerül, elpusztitják, vagy az autó üti el. Mindenképpen találj nekik gazdát, mielőbb.

2012. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!