Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten jó kutyaoktató?

Budapesten jó kutyaoktató?

Figyelt kérdés
Van egy féléves yorkshire terrierem, szuka. Nagyon kezelhetetlen, igazi terrier. Egyébként nagyon okos, mert tudja mit szabad és mit nem, csak éppen nagyon makacs is, és sokszor nem fogad szót. Próbálom nevelni, de egyedül nem megy. Van egy másik kutyánk is, az uszkár. Vele semmi probléma, szófogadó. Minden parancsra hallgat. Ugyanolyan nevelést kapnak, de úgy látszik a terriernél nem válik be. Tud valaki olyan kutyákkal foglalkozó személyt, aki külön is tanít? Mármint, hogy házhoz jön vagy külön foglalkozást tart, és nem a többi kutyával egy suliban oktat, mert sajnos nem túl szociális egy eb. Meg vannak itthoni dolgok is, amiben jó lenne, ha segítene.
2012. szept. 19. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
A szocializációján is kéne segíteni, mert az is probléma. Pont kutyasuli kell neked. Ajánlom a Cerberost, ők problémás kutyákra lettek specializálódva, van kistestűekkel foglalkozó csoport is.
2012. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konkrét választ nem tudok, bocsi. Szinte az összes iskolának vannak "házhozjárós" oktatói.

Ebben a korban még a kutyaovi javasolt úgy tudom. Nézd meg akár a Cerberos akár más közeledben lévő (vagy több) kutyasuli honlapját.

Vidd el, menjél el, nézz meg személyesen (a kutyával együtt) akár több kutyasulit. Akár csak 1-1 alkalomra. A kutyaovi alatt is lehet és kell tanácsot kérni.

Én simán elmennék több helyre aztán szimpátia vagy szakértelem szerint döntenék.

2012. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Az állatorvosunk ajánlott egy helyet, de ott sajnos most szünet van, de mindenképp keresni fogok egy jó helyet. Már kaptam is privátban segítséget.
2012. szept. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!