Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlatok nekem?

Milyen kutyát ajánlatok nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves lány vagyok. Szeretnék egy nagytestű őrző-védő kutyát. Olyat szeretnék ami nagyon okos jól tanítható a gazdája szavaira reakcióira nagyon szenzitív és olyan amelyik képes nagyon mély kapcsolat kialakítására a gazdával. Továbbá fiú vagy inkább lány kutyát ajánlatok? Ivartalanítva lesz mindenképp. Lakásban tartanám ,de rendszeres napi szinten túráznék vele és rengeteget sétálnánk. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 19. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Doberman vagy Német juhász! Szerintem mind a kettő nagyon intelligens kutya! Nagy jó házőrző és őrző védő kutya! Emellett van tekintélyük és megjelenésük:) (arra gondolok, hogy mindenki megnéz és "tart" egy szép okos NJ től vagy Dobitól) Hajrá:)
2012. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem az elso ami beugott az a NEMET JUHASZ!!

nagyon okos,tanithato es szofogado kutys.turelmes a gyerekekkel,baratsagos a tobbi allattal de az idegenekkel ovatos

en inkabb lanyt ajanlanek mert azt jobban erdekli a tanulas :)

nekem mindigis egy NEMET JUHASZ kellett es fogok is kapni kesobb :x

2012. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ők is rajta vannak a listámon és a rottweilerre is gondoltam ,mert úgy hallottam ,hogy ő nagyon mély lelki kapcsolatot szeret ápolni a gazdival ,bár tudom ,hogy ez kutya személyiség függő is. :)
2012. szept. 19. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
én cane corso-t ajánlanám,jó páros lennétek és boldog élete lenne így melletted:)
2012. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cane és Roti! Gyünyörűek és okosak! de nem ajánlatos kezdőknek! Ha értesz a kutyákhoz akkor hajrá:) de én a NJ és a Dobit mondom:)
2012. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyönyörű a Cane Corso is. :) Személyes tapasztalatok is jöhetnek a fajtákkal kapcsolatosan ,minden információ érdekelne! :) Köszi az eddigi válaszokat is. :) A top5v3 fajta után keresek színvonalas tenyésztőket és megismerkdek közelebbről is a kutyákkal/fajtákkal. :)
2012. szept. 20. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:

2dik valaszolo vagyok


A roti is jo,de ha kezdo vagy akkor nem ajanlom.

3 rottweilert ismerek,mind a 3 nagyon baratsagos es mind a 3 him...az hulyeseg hogy megtamad akarkit meg ilyen badarsagok amiket osszehordanak...ezeknek nem kell hinni

minden NEVELES kerdese

2012. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!