Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért Nem megy be a kutyám a...

Miért Nem megy be a kutyám a házába?

Figyelt kérdés
Csak este megy be aludni nappal kint alszik de akkor is ha esik az eső! Lehetséges az hogy azért mert be megy sáros lábbal aztán kijön és utána nem fekszik vissza a sárba? Mert sáros volt az alatta lévő nagy anyagdara és megfordítottam és aztán bement!

2012. szept. 19. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyám sem megy be nappal a házába. Sőt, amúgy csak mínuszokban alszik benn, éjszaka.

Az enyémnek például melege van benn, pedig nincs benn még semmi, csak egy kis szőnyeg, hogy ha benne, akkor ne az alján feküdjön. Jobban bírja a hideg, nyirkosabb füvet, meg a teraszt.

2012. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert nincs hozzá kedve ha majd fázik bemegy, miért kell ilyeneken problémázni
2012. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, kísérletezzel ezzel többször. Ha így van, akkor van igénye a házra, csak nem mindig tud belemenni, amíg nem szárad meg. Ezen esetben esős időben mindig figyelj, hogy legyen alatta tiszta rongy.
2012. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen már kiderítettem!úgy csinálom hogy mivel hoszukás a háza a hátulját ahova fekszik tele teszem minden féle puha dologgal az elejébe meg tezsek valami kicsit vastag anyagdarabot és amikor bemegy rálép arra és a lábáról a piszok stb odaragad és bemegy:)
2012. okt. 13. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!