Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komoly baja van a kutyámnak?

Komoly baja van a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap felköhög nyál szerűséget de nem sokat.Ma észrevettem ,hogy nagyon sokat köhögött fel és nagyon megijedtem.És dió meg szőrszálak voltak a nyálban.Azért is kérem a segítségeteket ,hogy egyáltalán ,mért köhög fel nyálat???Mi a baja? Köszönöm a gyors és értelmes válaszokat!

2012. szept. 19. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Savtúltengése van.
2012. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
biztos?? és ez ellen mit tehetek?
2012. szept. 19. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled,előtte füvet rágcsál.Ezzel hánytatja magát.Olyat evett,amit nehezen tudott megemészteni.Kicsit változtatni kellene az ételén.
2012. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel eteted? (a nasik is ide számítanak)
2012. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem evett túl sok diót?A zöld héja mérgező,lehet túl sokat bontott,meg maga a diótól is lehet sok a sava.Kutyáknál még nem hallottam,de nekem pl sok a savam diózabi után:D
2012. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor nem ehet diót,mert nekünk van egy nagy diófánk és most pereg róla a dió és nem tudom mennyi diót eszik meg.Ha a kertbe a kutyám meg a dió is akk biztos sokat evett és ezért van,nem? Kevesebb dió ? Nem szokott sokat enni és nem kap túl sok nasit...nem nagy étkű.de mért volt benne szőr is? nem tudja megemészteni a diót és a szőrt azért hányja /öklendezi vissza?
2012. szept. 20. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szőr biztos azért benne, mert mikor tisztítja magát biztosan lenyel néhány szőrszálat!

2013. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!