Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom leszoktatni arról...

Hogy tudom leszoktatni arról a kutyámat hogy mindenhova felmásszon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 4 hónapos német juhász kutyám, és mivel már nagy felmászik mindenhova ahova tud pl kanapé, hintaágy. Most esős időben összesároz mindent. Hogy tudnám leszoktatni róla?
2012. szept. 20. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad már, hogy egyszerűen nem engeded fel? :)
2012. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor ott vagyok akkor természetesen igen, de sajna nem vagyok kint mindig csak mikor megyek le és látom hogy fent van.
2012. szept. 20. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elégszer határozottan leküldöd és világossá teszed számára, hogy az nem neki való hely, meg fogja tanulni. A kölykök ilyen rosszcsontok, feszegetik a határokat, többször el kell nekik magyarázni dolgokat, mire megértik. Meg persze az sem mindegy, hogy van-e elég tekintélyed a szemében ahhoz, hogy a szabályt komolyan vegye akkor is, ha nem vagy ott.
2012. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!