Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szájkosarat szeretnék (ami...

Szájkosarat szeretnék (ami ilyen pofira húzos) akkor ha nem tudom a kutyám kivinni az üzletbe akkor milyen adatot mérjek le itthon? Vagy, hogy van ez?

Figyelt kérdés
6 hónapos Amstaff kutya
2012. szept. 20. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha arra a textilre gondolsz, akkor olyat ne vegyél. Vagy nem tud benne lihegni a kutya (ami nyáron nem csak kellemetlen, de veszélyes is, hőgutát kaphat a kutya), vagy ki tud harapni, sehogy se jó, és szerintem elég kényelmetlen is, főleg melegben. Azt arra találták ki, hogy orvosi vizsgálatnál összeszorítsa a kutya száját, hogy egyáltalán ne tudjon harapni, de mindennapos használatra nem alkalmas.

Vannak remek bőr meg műanyag szájkosarak, válassz olyat, sokkal kényelmesebb a kutyának.

2012. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy 10 perces busz utazásra kellene csak amúgy nem használunk még:)És havi 2 szer utaznánk
2012. szept. 20. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Megméred a kutya pofijának a kerületét és az alapján a boltban tudnak adni megfelelőt. Most még elég a textil szájkosár is, de később, amikor már kifejlődött a feje végleges formája, érdemes venni egy rendes szájkosarat. Kényelmesebb neki. Ráadásul Athos mindjárt 7 hónapos lesz, akkor meg már nem "oviba" vagy "ifibe" kell járni, hanem tanfolyamra, ami 7 hétvége, szombat-vasárnap, tehát nem csak két alkalom havonta. Persze csak ha komolyan gondolod ezt a kutyaiskolásdit... Szerintem nem ártana komolyan gondolni!
2012. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Járunk oviba még ide nem messzire csak sokan mondják nem jó meg minden és gondoltam kipróbálom azt a "jó ovit,sulit miben különbözik:)Amúgy járunk rendesen vele meg minden nap viszem kutyák közé 1-2 órára szóval a szocializációval nincs gond:)És szeretnék majd vele engedelmességi vizsgát is letenni majd ha sikerülne egyszer örző védőt is:)Persze tudom ehhez jobb suli kell majd.Igen ilyen textilt veszek mert még pici a feje a normális kosárhoz aztán valami jó tartósat
2012. szept. 20. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképp próbáld ki, hiszen ez is egy olyan dolog, hogy kinek mi jön be. Van akinek az egyik módszer, van akinek a másik.
2012. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!