Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorára nő- és mennyit...

Mekkorára nő- és mennyit eszik egy staffordshire terrier? Gondozása?

Figyelt kérdés

Sokat eszik? Mekkorára nő meg? Házban tartható, vagy nagyon hullik a szőre?


Ha valamit rosszul irtam, bocsi :d



2012. szept. 20. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

ha az etetésén már problémázol akkor kíváncsi lennék, hogy-hogy vennél meg egy sztafit tenyésztőtől 120-150e ftért!

google és wikipedia neked is elérhető az internet segítségével! olvass utána, hogy mekkorára nő meg!

2012. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 20 kg táp kb 1,5 hónapig elég. De ez attól is függ mivel eteted. A szőre hullása is függhet a táptól. Nálunk lakásban van, hetente fésülöm, így annyira nem feltűnő hogy hullik a szőre, de azért én 2 naponta porszívózok. Azt meg h mekkorára nő meg majd meglátod. Mostanában elég sok példány lóg ki a standard méretből.

Mellesleg: A magasság és a súly egymással arányos. A kanok marmagassága 46–48 cm, a szukáké 43–46 cm.

2012. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is staffordshire terrierem van. Egyáltalán nem eszik sokat. 15 kg táp két hónapig elég neki. Happy dog, select gold kategóriájúak. Persze emellett kap maradékokat is ritkán. Nem nő nagyra. Felmenőktől is függ. Nekem nem lett nagy testű, bár mindkét szüleje kisméretű volt. Törzskönyvesek. Lakásban tartom, nincs vele gond, évente kétszer amikor vedlik akkor hullajtja, de amúgy nem. Annyit mondok róla hogy nagyon gyerekszerető és a legfontosabb: A NAPI MOZGÁS MEGLEGYEN KÜLÖNBEN NAGYON MÉRGESEK, ÉS KÉRIK A FUTKÁROZÁST, SZALADGÁLÁST!!! :D :D
2012. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. , 3. Köszi :) :D

Ömm... 1. Ha nem tudsz valamire válaszolni, akkor nem a google-t kéne írnod... és, tudtommal, ez az oldal arra való hogy kérdezzünk...


Amúgy jöhetnek még válaszok

2012. szept. 21. 13:58
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Nekem egy 2 éves Stafford szuka kutyusom van. Imádom!!!! Lakásban van velünk, ahogyan előttem is írták, évi 2 vedlésnél hullik a szőre, egyébként nem vészes, bár én is sűrűn porszívózok, de nem feltétlenül a sok szőr miatt. Nekünk mondjuk bevált a furminátor is, azzal olyan 1,-2 hetente átfésülöm és akkor tényleg nem hullajtja a szőrét.

Az én kutyám Acana tápot kap, egy zsák táp 1,5 hónapig elég nagyjából.

Nem túl nagyra nőtt, de neki a szülei sem voltak magasak, ugyan nincs törzskönyve, de igazi Stafford. Napi 2 hétvégén 3 séta van nálunk, de azok rendszerint 1,5-2 órásak.

Imádja a gyerekeket, de emellett megkövetelem tőle hogy be tartsa a szabályokat. Jah és egyébként BH2-es vizsgája van! :)

2012. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nézd! Nekünk van kettő is és a most fél éves kölyök már nagyobb mint a 9 éves kutyánk. Azt meg hogy mennyit eszik az valóban attól függ hogy mivel eteted.

Nekünk elég sokba kerülnek a kutyát mert szín húst kapnak. Persze néha-néha tápot meg konzervet is de valaki pl. csak táppal eteti de azok a kutyát nem olyan szépek. Staffnál szerintem ami fontos az a szép izom és a tartás. És kertes házba azért nem árt a félelem keltés. A fél évestől már most sokan félnek pedig folyamatosan ugrál és játszik.

2016. szept. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!