Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fázik a Pitbullom, mit tegyek?...

Fázik a Pitbullom, mit tegyek? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
Anyukámnak van egy szerintem olyan hülye szokása/fóbiája/akármije, hogy nem tarthatunk állatot a házban. Most kb 15 fok van és reszket. A szívem megszakad, és nem tusok mit tenni.. SEgítsetek nagyonkérlek!
2012. szept. 20. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van neki kutyaháza?
2012. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem normális szerintem, hogy 15-20 fokban fázik a kutya. Kutyaház?
2012. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Kutyaház!!! Igaz h nagyon drágák de én csináltatnék a helyetekbe egyet! 2réteg faroslemez közé hungarocel! belülre szegezte az egyik sarokba vastag takaró és kész is! 3-4 óra munka meg kb. 10e ft anyagköltség!


faroslemez hungarocel és újra faroslemez! ez kellően szigetel valamint ott lesz neki a vastag meleg takarós sarok a kutyának! az ajtóra meg valamit tesztek ami valamennyire felfogja a hideget!

2012. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
van kutyaháza, persze. én magam csináltam. és gondoltam a hidegre is, így 2 réteg hungarocellel van kibélelve, de még így is. gondoltam valami kutyaruhára vagy ilyesmire..
2012. szept. 20. 19:06
 5/17 anonim ***** válasza:
Pitbull kutyaruhában?:D Aranyos. Na de ha most fázik, mi lesz télen?? Én meleg(nem forró) húslevessel szoktam felönteni a tápját, az kicsit felmelegíti.
2012. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én pontosan ezt kérdezem minden második másodperben anyukámtól, de ő csak mondogtja, h áá semmi baja nem lesz kibírja. Lófa.. sztem nagyonnem fogja kibírni:S Nagy kertünk van, suliba úgyse vagyok most, lehet holnap összedobok neki egy 2mx2mes helységet valami fűtővel.
2012. szept. 20. 19:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mert ha pl. 2 hónapos akkor ok hogy most fázik, de ha felnőtt akkor mi lesz télen? Nem lehet, hogy eddig lakásban élt? Egész pici korától nálatok van?
2012. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha télen is nagyon fog fázni akkor bizony akár ciki akár nem adj rá valami ruhát mert megfagy.. Garázsba, vagy valahova nem tudjátok beengedni ?:/
2012. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8 hetes kora óta van nálunk. Most 7 hónapos Utolsó: a garázs nagy ötlet, eszembe sem jutott, bár a garázsban sincs fűtés. Az h ciki vagy nemciki a ruha? Ki nem szarja le, csak ne fagyjon halálra szegény.
2012. szept. 20. 19:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe hogyha esetleg akkor be tudjátok engedni a garázsba és van ott áram akkor lehetne neki csinálni egy kutyaházat oda be , ott már legalább a szél nem fog befújni, fel tudja magát melegíteni. És vannak ilyen melegítő párnák amiket bedugsz a konnektorba , beteszed a hazába és rá tud feküdni, na az már biztos hogy úgy nem fázna. És akkor ruha se kell neki. Csak vigyázzatok hogy úgy oldjátok meg hogy a kutya ne tudja megrágni a zsinórt és nagyjából szigetelve legyen hogy át ne vizesedjen. A kinti kutyaházba meg ilyen meleg vizes palackokat tennék , azok is melegítik valamennyire..)
2012. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!