Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz kutyák pároztatása?

Mopsz kutyák pároztatása?

Figyelt kérdés

A mai nap hoztak egy szuka kutyát pároztatásra a kan mopszomhoz. Még nem emelte fel a farkát és menekül a kan elől.

1.) Mennyi idő kell a szukának hogy közelebb engedje a kant ?


2.)Illetve ilyenkor gondolom nem szabad lefogni a szukát és hagyni, hogy a kan be tudjon hatolni ? :) Vagy szabad ?



2012. szept. 20. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarok goromba lenni, de áruld már el hogy minek fedeztetsz, ha lövésed sincs hogyan kell?
2012. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Minek akarsz szaporítani?? Mi itt a fórumon ezt nagyon ellenezzük mert mi szeretjük a kutyákat veled ellentétben. JA hogy te is szereted? Akkor nem hoznál le almot,mikor tele van magyarország árva,szenvedő kutyákkal. És előlük veszed el az esélyt a te genetikaiselejt almoddal.

De tovább nem részletezem,olvasgass:


[link]


és menj dolgozni,ne a kutyádon szerezz pénzt!!

2012. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezd meg tőlük, majd ők segítenek h hogyan is kell ezt csinálni:

[link]

2012. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

úristen.... kössz szépen :)


1.) tényleg szeretem a kutyákat és NEM A PÉNZ MIATT SZERETNÉM ŐKET SZAPORÍTANI..... tisztában vagyok vele hogy egyre több a kóbor meg ilyen olyan kutya de én azzal mit kezdjek ? :) ha van rá lehetőségem hogy itthon szaporítsak, mert szeretnék egy kiskutyát , f*szért vegyek a neten 30-40ezrekért ??


nem tudom miből szűrtétek le ezt a baromságot....


nem vagyok egy sznob senki aki kiállításra viszi a kutyáit , csak házikedvencként tartom... ;)



szóval várnám a NORMÁLIS válaszokat.

2012. szept. 20. 20:37
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

"tisztában vagyok vele hogy egyre több a kóbor meg ilyen olyan kutya de én azzal mit kezdjek ? "


Ööööö, mondjuk ne szaporítsd a ki tudja ki fia-borja kutyádat.

2012. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

csöppet félreérted a helyzetet. Nem gondoljuk, hogy ki akarod b@szni a kiskutyákat. Azt viszont igen, hogy nem értesz hozzá. Nem vagy 'egy sznob, aki kiállításokra járkál'? Fogalmad sincs miről beszélsz! Ha értenéd a dolgot, akkor tudnád pl., hogy egy mopsz nem 30-40 ezer forint, hanem ennek többszöröse.

Nem vagy elhivatott tenyésztő. Nem értesz a kutyák szaporításához. Nem vagy elhivatott a fajta iránt, aki jobbá akarja tenni, javítani akarja a fajtát.

Én elhiszem, hogy szereted a kutyád, de ezt nem így kell! Hagyd azokra a tenyésztést, akik értenek hozzá. Engem is érdekelnek dolgok, de ha nincs meg a tudásom hozzá, akkor eszembe sem jut hozzákezdeni!

2012. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

na ez már egy normális válasz volt... köszönöm szépen :)


tudom a fajtiszta kutyáknál ez mégis másabb helyzet mint a korcsoknál, de csak szimplán kiskutyát szeretnénk, ennyi az egész, ő a családban fog maradni és ugyan olyan jól lesz nevelve / gondozva , mint az apja :)


szerintem az azért elfogadható , hogy 20 évesen nem értek annyira hozzá , mint itt egyesek. és dolgozni pedig azért nem megyek el , mert nem tudok, ugyan is tanulok még..


mindegy hagyjuk az egészet :) ha összejön nekik akkor összejön és örülni fogok ( viszem őket oltatni stbstb , jó sorsuk lesz ) ha pedig nem akkor ez van , majd talán egyszer :)

2012. szept. 20. 22:31
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
De neked ezek szerint egy kiskutya kell, és mi lesz a másik 4-5-6-al? Van egyébként herpesz szűrése a szukának, mert ha nincs akkor én a helyedben nem pároztatnám ugyanis a kan elkapja, és simán belepusztulhat! Elég felelőtlen játszani egy kutya életével is akár, azért nem nem veszel 30-40ezerért kölyköt...20 évesen ennél nekem több eszem volt!
2012. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Kiskutyát menhelyről is vihetsz INGYEN már nem azért -.-
2012. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Ne szaporíts. HA annyira akarsz még mopszot menny a fajtamentőkhöz teltház van náluk. Nem tudom miért kell bármilyen kutyát is szaporítani, de pláne egy ilyen beteges fajtát végképp nem értem.
2012. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!