Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek ezek az összetevők?

Milyenek ezek az összetevők?

Figyelt kérdés

Összetevők


Rizs (55%), szárított hal (28%), halolaj (8%), szárított céklapép (8%), növényi olaj (2%), mono- és dikalcium-foszfát, nátrium-klorid, kalcium-karbonát, kálium-klorid, szárított sörélesztő (0,3%).

Tápanyagkiegészítők: A-vitamin 10 000 IU, D3-vitamin 1000 IU, E-vitamin (alfa-tokoferol 91%) 100 mg, C-vitamin 100 mg, Niacin 25 mg, pantotén-sav 10 mg, B2-vitamin 5 mg, B6-vitamin 4 mg, B1-vitamin 3 mg, K3-vitamin (M.S.R. 53%) 1 mg, H-vitamin 0,25 mg, folsav 0,30 mg, B12-vitamin 0,04 mg, kolin-klorid 1500 mg, Zn – cink-oxid 108 mg, Zn – cink-szulfát-monohidrát 120 mg, Mn – mangán-szulfát-monohidrát 150 mg, Fe – vas-szulfát-monohidrát 44 mg, Fe – vas-karbonát 60 mg, Cu – réz-szulfát-pentahidrát 50 mg, I – kalcium-jodát-anhidrát 2,4 mg, Co – alap kobalt-karbonát-monohidrát 0,54 mg, Se – nátrium-szelenit 0,22 mg, DL-metionin 2100 mg.


2012. szept. 20. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
55% rizs? Mi ez, kínai ebéd?
2012. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Allergiás kutyának lesz?

A csirkementes tápok összetételét nézve nem rossz, főleg, hogy a dehidratált hústartalom van megadva és a rizsen kívül nincs benne más gabona.

Ha jól sejtem ez a halas cibau, barátnőm etet vele táplálékallergiás boxert, nekik bevált és ár/érték arányban sem rossz.

2012. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem allergiás, de eleg erzekeny. Szóval kipróbálnám. Igen a halas cibau. Köszi a válaszokat!
2012. szept. 20. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyának kell?mekkora és mennyi idős?
2012. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, én kipróbáltam a halas Cibaut. Nekünk sajnos nem jött be. A kutya nem szívesen ette, harcolni kellett vele (elvettem a kaját stb.), de sovány volt tőle nagyon. Az előírt mennyiség dupláját kapta pedig. De legalább nem volt hasmenése és nem vakarózott.

Én túl soknak találtam benne akkor is a rizst...visszatértem az Acanára.


Brit Care-ről hallottál? Sokan etetnek vele, állítólag jó kaja! Jobbak az összetevői, mint a Cibau halas tápjának.

2012. szept. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!