Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves pulimat el szeretném...

Nagy568 kérdése:

3 éves pulimat el szeretném ajándékozni, a kutyát nagyon megviselné?

Figyelt kérdés
Jó helyre kerülne, 2 puli mellé.
2012. szept. 20. 20:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ez ez az =/

Csak azért mert akarsz egy akitai inut még nem kell eldobnod a puli

2012. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
én csak tanácsot kértem, köszi a beszólást
2012. szept. 20. 20:19
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Ajándékozd el,hátha lesz egy szerető gazdija.
2012. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Ajándékozza is el, mert egy ilyen nemes állat, mint a kutya, nem maradhat egy ekkora trágya embernél! Csak az akitát sajnálom már előre....
2012. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne aggódj, meg fér két kan egymás mellett, sőt több is. Nem nagy gond két kutya. Ha akita inut szeretnél akkor a puli mellett is lehet olyan kutyád. Szegény kutyád nagyon szeret téged, megviselné, megtörne ha új helyre küldenéd. Háromévesen már felnőtt, hozzádnőtt, nem ajánlom elajándékozni. Maradjon nálad!
2012. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Te Jó Ég!!!

Szegény puli!:(

Majd ha lesz egy gyereked és születik még egy,akkor az elsőszülötett elajándékozod majd?

Nem érdemled meg,hogy szeressen téged a kutyád!

2012. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szánalmas mégis mi a bajod a pulidal hogy csak azért dobod el mert szeretnél egy akitait.

Undorító

Jobb is ha elajándékozod -.-

2012. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Milyen a kapcsolatod a kutyussal?Hogy érzed, mennyire ragaszkodik hozzád?
2012. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ragaszkodik hozzám,sajnálnám oda adni, valóban aranyos a puli, engem is megviselne ha oda kellene adni. az akitát még nem vettem meg csak gondolkodom illetve tanácsokat kértem hogy a kettőt együtt lehet tartani. Vagy külön kell őket tartani?Akitával még nem volt dolgom. nem szeretném hogy az akita széttépje a pulit.Vagy felejtsem el az akitát?
2012. szept. 20. 20:56
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Miért szeretnél akitát? Miért szeretnél még egy kutyát – aki ráadásul tényleg nagyon gazda centrikus – ha már a meglévő kutyusodhoz sem vagy lojális? Hogy várod akkor el, hogy azaz állat tiszteljen, szeressen és ragaszkodjon hozzád?

Nekem egy japán akita szukám van. És van egy másik, egy keverék kutyusunk is, az is szuka. Az akita valóban roppant kemény, domináns kutya, már jó ideje nem is tudjuk együtt tartani a kettőt és szakemberhez is fordultunk – ahol megjegyzem minden segítséget megkaptunk és nemsokára újra együtt tudnak majd játszani reményeim szerint. DE! Te vállalod, hogy már a kezdetektől fogva akár nem restellsz elmenni egy rendes kutyaiskolába? Foglalkozol vele eleget, napi szinten? Vagy ha nem tetszik, hogy ha kedve szottyan és faképnél hagy mondjuk tanítás/játék közben….elajándékozod? Nagyon szép a Hachikoról készült film, de remélem tisztában vagy vele, hogy az csak egy film. A valóságban egy öntudatos, makacs kutyák, akikre oda kell figyelni.

Minden előítélet nélkül mondom, hogyha már megfordult a fejedben, hogy az akita kedvéért elajándékozd a meglévő kutyád, akkor gondolkozz el a dolgokon. Az akitához rengeteg (!!!) türelem kell és nagyon sokan csalódnak, nem azt kapják, amire számítanak. Én csak akkor ajánlom, ha tényleg elhivatott vagy. De akkor nem rettennél meg az első nehézségnél és jutna eszedbe a jelenlegi társad eladni.

2012. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!