Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj, ha mindennap ugyanarra...

Az baj, ha mindennap ugyanarra viszem setáltatni a kutyámat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha menjetek el kirándulni, vagy vidd el másfele is, de alapjáraton szerintem nincs ezzel semmi gond.
2012. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én évekig ugyanarra sétáltattam a kutyámat,a szagok változnak minden nap, de én meguntam ,hogy ugyanarra sétáltam nap mint nap így a napi 3x sétából mind a 3 másfelé van :D


de nincs ezzel baj,hisz a szagok változnak mindig és az új szagok mindig érdekesek a kutya számára, persze azért néha elviheted másfelé is :D

2012. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szilvi & Argos ***** válasza:

Mivel egy kutyákkal teli környéken minden nap új szagok vannak, a kutyának mindig tartogat a környék újdonságot. Nem baj, ha ugyanarra viszed sétálni, de mind a kutya, mind Te élveznétek az új környéket, az új felfedezni való ingereket, látványt, szagokat!


Amikor huzamosabb ideig, több hónapig ugyanarra sétáltunk, már kezdtem unni...pedig aktívan töltjük, gyakorlunk, labdázunk, frisbeezünk, kutyák úsznak...de már baromira untam az egészet. Ilyenkor a Duna part másik részére megyünk, vagy kimondottan "városi" sétára a kertvárosban, a kerület központja felé össze-vissza a lakótelepeken lehetőleg ismerős kutyással együtt. A kutyám ezt nagyon élvezi, mindent megszimatol, megnéz...kivirul :D Sokszor busszal jövünk haza, mert messzire keveredünk.

2012. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!