Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mit csinál ilyenkor?...

A kutyám mit csinál ilyenkor? Mosolyog?

Figyelt kérdés
Ha rámosolygok, akkor felhúzza a száját, mint aki vicsorog, hangot nem ad és jön puszit adni közben. Olyan mintha visszamosolyogna :D

2012. szept. 20. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Utánoz :)


Gondolom látja, hogy te is ezt csinálod a szeretteiddel és vele, úgy fogja fel, hogy ez "embernyelven" barátkozást jelent, és utánoz :)


(Láttad már az "Így neveld a sárkányodat"? Abban is utánozza Fogatlan Hablatyot XD)

2012. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D nem is tudtam, hogy képesek ilyesmire:D de nagyon fain olyankor.. :)
2012. szept. 20. 22:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt amúgy még nem láttam, de majd megnézem:)
2012. szept. 20. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is ezt csinálja de csak akkor amikor nagy "örül" :D de mivel bulldog és van 1 kis előreharapása ezért minden "mosolygás" után kint is maradnak a fogai ^^
2012. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen kutyam,ha nagyon boldog volt vagy hizelgett akkor "mosolygott".Az erdekes az,hogy lett 4 kiskutyaja es onnan az egyik kislany is örökölte ezt töle.Jopofa.:-)
2012. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, láttam én is ilyet:) Ha az ember nem ismeri eléggé őket, akár ijesztő is lehet, mert vicsorít közben.
2012. szept. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!