Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télre hogyan készítsem fel?

Télre hogyan készítsem fel?

Figyelt kérdés

Lett egy tacskó mixem.az előző "gazdája" konyhai maradékkal etette.

kinti kutya lesz,és szeretnék olyan ételt adni neki,amitől raktároz egy kis "zsírt",illetve jó sűrű téli bundát növeszt.

nézegettem a tápokat,de egyáltalán nem értek hozzá,annyi fajta van hogy teljesen elvesztem...


2012. szept. 20. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

én csukamáj olajat szoktam adni a D vitamin miatt meg Béres cseppet.

Tápként télen egy magasabb zsírtartalmú változat lehet jobb lenne, én nem etetek táppal szóval konkrétan segíteni nem tudok de ilyenkor ősz felé kicsit zsírosabb húsokat szoktam adni

2012. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

A testének megfelelő, dupla falú, a rétegek közt vastag szigetelésű kutyaház mindenképpen szükséges. Ne a földön álljon, hanem téglákon, raklapon, stb. Az ajtajára majd a hideg idő beköszöntével tegyél thermofüggönyt, vagy legalábbis egy vastag szövésű pokrócot, szőnyeget. A kutyaház ne legyen túl nagy, mert akkor nem tudja kifűteni. Elég, ha meg tud benne fordulni és kényelmesen tud benne feküdni.

A tél beálltával kapjon zsírosabb és melegebb kaját. Bőven elég, ha a táphoz keversz naponta egy kis evőkanál zsírt neki

2012. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A táphoz adj egy kis tepertőt télen, ha szereti.
2012. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!!

a házra nincs problémám,az már megvan!

kb 5cm szigetelés mind a 6 oldalán+thermofüggöny.

tepertőt biztos szeretni fogja :)

2012. szept. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!